Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:) Velns vot to es vakar kas notikaas varu nosaukt par normali kapaajienu :) Arsenich laba manta :) 1mais ar abolu garshu bija njammigs, otrais ar upeneem jau vairs ne tik, 3shais ar smilsherskjiem atkal bija njammigs :) Un tad jau bija pulkst 3:00 un shodien juutos naijsiiigi :) Ne poxu,ne galvas sapes nevienas kaitiiigas izjuutas :) Tagad domaju shodien egliiti majas nest vai 23shajaa tikai! Hmmmmm! :)

Ah jaa vakar superiigi uztrapiju uz RTL bija tjipa SUPER ZELTA TALANTU FINALS Vacieshiem :) Krievene ar savu gleznoshanu vnk emocionali aizkustinaja,bet vinneja atkal kaut kaads dziedatajs,ok 3niekaa bija 2 dziedataji un 1ns dejotajs,bet nu taa kaa vinsh bija nedzirdiiigs,tad bija OK! :)

Darbā biji? :)

Link to comment
Share on other sites

Pret BELARUSIEM? 3:2 vienreiz jau vinnejam,kad Rigaa bija CHEMPIS! Toreiz biju klaatienee toreiz vel DAUGAVINSH speleja U-20 :) Taakaa BEL ir majinieki,bus gruuti un vinjiem labs VAIRAKUMS ,bet mums laba aizisardzibas linija nu 3:2 domaju ka arii vinesim!

Tagad iemeigjinu CESU PORTERI,nekad nebiju garshojis naijsiiigs :) Njammigs!

Link to comment
Share on other sites

Vakar pirtii sadzeeros alu, mazliet apreibu, veelaak atbraucu maajaas ap trijiem un izdzeeraam divataa ar vienu daamu shampi, shampis normaali smadzenes izsleedza, itkaa skaidraa, bet kaajs neklausiija un smadzenes vispar uz iiso sagaaja, korkjus izsita, errori metaas, faili offlainaa, nebij bijis taa nekad.

Link to comment
Share on other sites

Vajag labu, vecu zombija filmu. 60tā gada (ap to laiku). Būtu forši, ja būtu links uz torrentiem (neesmu outlawa ;( )

EDIT: atradu pats, izvēlējos Dawn of the Dead 1978. gada filmu

Ceru, ka hive atsūtīs savu analīzi līdz 12iem :)

edjit: paldies mrzombie, tos es arī noskatīšos

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Ja kādam fano ir daudz jo daudz bonusa punktu un nav ar tiem ko iesākt, tad lūdzu uzdāviniet man :D Man nav ātrs internets, līdz ar to noturēt ratio ir ļoti grūti (curse lattelecom). Mans niks AmE (cerams, ka vismaz kāds atsauksies :angelic: )

paldies jancim :>

liels LIELS paldies tam, kurš uzdāvināja 500 punktus :> pēc nika nespēju pateikt, kurš tas ir no gign

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Man tak ir bijusi maciba NEKAD NEDZER 1dienaa :DD Un es mulkjis no kljudaam nemaacos :( Larinu nodzirdiju pats nodzirdiijos,hvz ap 1:00 needis ar taxi majas parvilkos,bet vismaz finanses nav minusos :DD darba diena bus smaga,pieraxtijos pie friziera vismaz kaads priecinsh :))

Link to comment
Share on other sites

laiks gign detektīviem nopietni noskaidrot lietas apstākļus un veikt padziļinātu izmeklēšanu.

Breetz kungs, kur tieši Jūs noalgojāt Morgana kungu kapteiņa amatam? kad Jūs redzējāt Morgana kungu pēdējo reizi? vai esiet pārliecināts, ka Jūs to nenosapņojāt?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt viņš taisās veidot lielākās picas rekordu, vai tik vienkārši, ka viņam pieder kafē/restorāns, kuru apčakarēja piegādātājs un nācās pašam iepirkt garšvielas tomātu zupai.

Eziic ir p...is, jo vispār neuztur nekādu kontaktu, tikai slepus lavierē...

Rīt jāizsit gūdijam 10nieks un mierīgu sirdi var sākt ballīšu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Rīt jāizsit gūdijam 10nieks un mierīgu sirdi var sākt ballīšu sezonu.

Nekā nebij :DD Es tev uztrallināšu kad varēsi nākt pakaļ :DD Tagad suuucu sidrinju jo redz Elvi veikalaa nevienam alum vairs AKCIJAS nebija :( Tas bija abidna un naacaas paariet uz Sidrinju :) Parstiepu eglīti mājās :) Šas jāsāk rotāt būs :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...