Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tas būs darīts, bet savādāk. Pašlaik mani tagad interesē kur dabūt liellopa gaļas gabalus, kādi man vajadzīgi, jo gribu uzcept pāris steikus :D

Update - Atradu - http://www.saulcerisi.lv

Bļed es jau esmu traks palicis skaidrot mūsu tirgus miesniekiem kas ir skirt steak :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Bet, ņem vērā, ka lielopam ir svarīgi, kā tas ir griezts. Ja būs griezts līdzīgi, kā veikalos nopērkamais, tad var gadīties sūdīgi pagatavot. Manuprāt, labāk kaut kādā tirgū tādu mantu ņemt. Anyway, padod pēc tam atsauksmi, kā tur sanācis :coffee:

Link to comment
Share on other sites

Neesmu eksperts, tādēļ varbūt jautājums liksies stulbs, bet kā faking griezums ietekmē gaļas gatavošanu? Viens ir tas, cik tas simpātiski izskatās un tādējādi piedod kaut kādu garīgu garšīgumu, bet gatavošanu?

Tie tak nav mežakuiļa pauti, kurus nepareizi sagriežot var uztaisīt neēdamus.

Link to comment
Share on other sites

Bet, ņem vērā, ka lielopam ir svarīgi, kā tas ir griezts. Ja būs griezts līdzīgi, kā veikalos nopērkamais, tad var gadīties sūdīgi pagatavot. Manuprāt, labāk kaut kādā tirgū tādu mantu ņemt. Anyway, padod pēc tam atsauksmi, kā tur sanācis :coffee:

Atkārtošos, tie ujebāni skirt steiku maļ uz kotletēm... Tirgus eksperti blēd. Visu labo jau savāc restorāni, tur viss sarunāts un parastam mistīgajam nav ko ķert :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs, no tā, kas tev tīk.

Cept gan ir viegli - uzkarsē pannu tā, ka pats sātans neuzdrošinātos pietuvoties tai, uzmet ieļļotu gaļas gabalu, tad apgriez otrādi, noņem, pagaidi 5 minūtes, ēd. Viss.

Link to comment
Share on other sites

Boring, varu Tev piedāvāt strausu gaļas steiku, ja tev maks atļauj (25€/kg). Tā būs vismīkstākā gaļa kāda jelkad būs pabijusi tavā mutē... Uzreiz aiz Tom. locekļa, ofc. :)

ps. Tom., no offence, did it for lulz brah

ps2. par strausu gaļu nopietni.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...