Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ir jau ar, pie mājas šodien šķūrētājs braukā, piebraucu tuvāk, kā tak, kaut kāds čalīts uz ~20 gadiem pie ruļļiem, nodod pa virskārtu un visu žļurgu atstāj, arī uzsēdos, labi, ka viens labs krievvalodīgais izpalīdzēja nedaudz piestumt... Riepas jau labas, bet tās neko nedod, ja asfaltam pa virsu ir ledus kārta un sniegs pa virsu atstāts uz 20cm....

Ai, iešu labāk sētu pašķūrēt, lai labāk domas raisās...

Link to comment
Share on other sites

Tagad tā steidzami savajadzējās uzzināt - kādas lietas nedrīkst pārvadāt uz UK ar ļoteni. Lidošu ar wizzair firmu. Nekad neesmu saskāries ar tādu nepieciešamību, bet tagad man te saka, ka tādu lietu kā medu nevar pat lielajā bagāžā ( to, kuru nodod ) pārvadāt. Any info?

Link to comment
Share on other sites

Tagad tā steidzami savajadzējās uzzināt - kādas lietas nedrīkst pārvadāt uz UK ar ļoteni. Lidošu ar wizzair firmu. Nekad neesmu saskāries ar tādu nepieciešamību, bet tagad man te saka, ka tādu lietu kā medu nevar pat lielajā bagāžā ( to, kuru nodod ) pārvadāt. Any info?

No kurienes tāda informācija par medu? Kādu laiku atpakaļ pats vēl ņēmos pa lidostu, tādus dīvainus noteikumus gan neatceros par nododamo bagāžu, par rokas bagāžu - jā, tur nu gan nevar nodot. Maksimums ja nemaldos šķidrums bija 100ml, plastikāta iepakojumā rokas bagāžā. Labāk uzraksti, kādas, tavuprāt, šaubīgas lietas vēlies likt tajā bagāžā, tad arī centīšos atbildēt. Var jau būt, ka wizzairam kaut kādi dīvainie noteikumi, bet stipri šaubos par to. Ja nu Bencik piekāps forumā, tad viņš tev precīzi varēs pateikt, bet es uzskatu, ka par medu tās ir totālas pupu mizas.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā lai 3,5k kilometru veztais Moldāvu medus pēkšņi nenonāktu kādam čigānam Rīgas lidostā :D Asi un sprādzienbīstami priekšmeti tie nav. Pārsvarā jau paika - maizes, desas, saldumi and shit. Bišk šmigas, dāvaniņas un drēbes. Man jau arī acis sametās kvadrātā, kad ko tādu izdzirdēju. Pirmā dzirdēšana bij. Loģiski, ka stikla pudelēs un burkās nepārvadāšu - tos koferus tur brutāli mētā. Negribētos medainā kreklā staigāt. Ne tik salds es gribu palikt :D

Link to comment
Share on other sites

Visu dienu noseedeeju CSDD dziivajaa rindaa un taa arii uz braukshanas eksi netiku, bet protams pa visu dienu 1ns cilveeks netika un atteicaas pazvanot, bet par cik jau pirms manis no riita 11 bija jau viens chuvaks iestaajies rindaa, tad bezjeedziigi pavadiitas 7h no kuraam tikai 6 minuutes lietderiigas!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...