Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

O, jā, man ir perfekts auto ko Tev piedāvāt.

S320?

P.S. Uzlikt Windows 8 bija viena no manām pēdējā laika lielākajām kļūdām. No, wait. Windows 8 pats ir viena liela kļūda. Pēc 15min dibenā vairs nav palicis neviens mats, ko izraut.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Uzlikt Windows 8 bija viena no manām pēdējā laika lielākajām kļūdām. No, wait. Windows 8 pats ir viena liela kļūda. Pēc 15min dibenā vairs nav palicis neviens mats, ko izraut.

Haha, nūbs ^_^ Win8 ir labākais, kas noticis visā win vēsturē (ja ignorējam win7).Ok, grūti jau spriest pēc viena mēneša, vēl jau būs kaudze ar uzlabojumiem.

Kas tad tev nesanāk? :(

Link to comment
Share on other sites

Kārtīgs students vienmēr atliks uz rītdienu to, ko varētu izdarīt šodien. Ja rīt domā savādāk - pārlasi pirmo teikumu vēlreiz.

Šodienas feils ar nodokļu grāmatiņu ir vienkārši neaprakstāms, lai neteiktu vairāk. Rīt jāmēģina otrreiz pieteikties bezbārdniekos. Cerams, ka bez pārsteigumiem :D

Link to comment
Share on other sites

Spēj tik cirpt? :D Tad jau laikam sākusi augt, pēdējoreiz redzēju 18 matus uz pazodes, varbūt 17, tas viens pēc ēnas izskatījās :D Pričom tur skaudība?

3 gadi? Pirmais vai 2. kurss? :)

Da nē, es tik pieduros :D Zaļā pūķa kungs ir visai nežēlīgs.

Link to comment
Share on other sites

ATENŠAN!!!

3Ls uz kontu tam, kurš pirmais atrisinās dotos 2 uzdevumus excelī tā kā vajag (ar formulām) un atsūtīs man PM vai iemetīs tepat topikā pareizi atrisinātos uzdevumus ar visām darbībām excel failā (vienā failā abus uzdevumus, katru savā lapā uzd1 un uzd2) - http://failiem.lv/u/jpsoxby

Jābūt zināšanām par :

• Excel

• Ziemeļrietuma stūra metodi

• minimālo elementu metodi

• Solver

Piedāvājums spēkā līdz šim rītam, plkst. 8:00.

P.s. Pats varētu atrisināt, bet man vēl biznesa plāns jādrāž, šim neatliek laika...

Link to comment
Share on other sites

Karoč, manas matemātikas zināšanas, protams, neatbilst tam, kam vajadzīgs. Ar exceli rīkoties nemāku :D

Bet 1. uzd. atbildes sanākt vajadzētu

A firmas - 50 furgoni

B firmas - 67 furgoni

http://www.wolframal...0x%2B30y%3D4000

P.S. uz nekādu atalgojumu nepretendēju, vnk rīta smadzeņu pamodināšanai :D

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...