Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Liepājā visai delikāta situācija. Mākonīši tādi gaiši, lietus vēl nav bijis, saulīte ik pa laikam parādās. Diena daudz labāka par vakarējo.

Šodien gūdmenismā aizplūstam līdz svētdienai. Gūdmen, mēs ar tevi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

piedrazhu slikto laiku, nav jau uz ielas jatuse. Labak stastat, kur sodien notiek kaut kas labs :)

Nuu ir viens dz/d pārtijs meitenei. Uz to laikam arī došos, pēc tam uz vecrīgu. Būšu grēcinieka 24, ja interese, piekāp.

Link to comment
Share on other sites

Tas arī ir tas pretīgais. Negaršīgi kokteiļi, nekvalitatīva šmiga un briesmīga publika. Par apkalpošanas "kvalitāti" labāk nerunāsim. Ok, viņi mācās n šit, bet es nepanesu sūdīgu servisu. Ja izklaidējas, tad nav ko naudu skaitīt.

Liels FUJ Tev no manis. Tad jau pa lēto labāk Ezītī piekrāmēt seju.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nuu ir viens dz/d pārtijs meitenei. Uz to laikam arī došos, pēc tam uz vecrīgu. Būšu grēcinieka 24, ja interese, piekāp.

pāga, tu gadienā neesi UK ar bračku?

Link to comment
Share on other sites

Šodien garīgais vispār nav... Max Payne vilksies vēl 6 stundas....grrrrr

tad jau jaiet pasedet uz tekilu ne? :D

Nuu ir viens dz/d pārtijs meitenei. Uz to laikam arī došos, pēc tam uz vecrīgu. Būšu grēcinieka 24, ja interese, piekāp.

es tjipa zinu kaa tu izskaties :D

pagaidam domaju izzavet matus :D nokapt lidz veikalam pec paris alinjiem un tad sakt domat, kur, ko, kaa.

p.s. te visi izskatas plaano piekramet sodien, nu tad uzreiz vajag novakties mosh ne? :D a to besii zvanities turpu, surpu blje.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Teletūbijam - nē neesmu UK.

Cash, nu ticu, ka ir pabriesmīgi, bet pats kļūstu par bārmeni un tie ir mani tagadējie kolēģi no vecākās grupas. Man personīgi ir interesanti paklausīties viņu pieredzi n stuff. Protams, iešu arī citur, bet sākšu tur. Ja kas, man ir tavs nr, un tev zvanīšu :)

edit: deadalive, vari zvanīt man :D ja neesi pasejis nr.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

jaa nakamnedelj bus VASARA atkal... Nu shodien labi pastradaaju tupeles pat saplisa....Jaaiznes pa garantiju tapat zinu ka nesataisis lai maina pret jaunaam :DD Ritaaa buus daudz jadzer ka nekaa eju uz Larina dzimshanas dienu :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...