Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

No jūsu mutes Dieva ausī.. Vispār nekādu pavedienu, suns pa nakti pat nerēja, no rīta tāds nodolbījies vēl bija.. Tīri nostrādāts. No aizmugures mazais lodziņš izņemts ārā un no iekšas garāžas durvis attaisītas. Pat eļļas un veco ķēdi nopizgijuši.

Edit: likumsakarīgi, bet LAVRx, tavs signature mani apmēram mēnesi atpakaļ ļoti piesaistīja, žēl tikai ne ka līdz galam.

Link to comment
Share on other sites

Visbiežāk zog pa diviem? Tā ir kaut kāda zināma statistika?

Es kad gāju pizģīt ceļazīmes gāju ar 4 cilvēkiem. Laikam tāpēc neveicās.

Bet es nemēģinu smieties, tas reāli sūkā patiesībā. Vienkārši nekad nebiju domājis, ka pizģī divītī visvairāk.

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Pizģīt garāžu diez vai ir tas pats, kas rimčikā cepumus bāzt kabatās, izliekoties, ka neko nedari viens pats gar grozu ņemoties un pētot, neviens nepadomā, ka pizģī. Domā viens pats izņēma logu, ielīda iekšā, pohujā, ka kāds varētu ieraudzīt, ka logs papisies, attaisīt durvis no iekšpuses un fiksi, fiksi izstūma 3 močus + mantas ārā VIENS PATS? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Iemācies domāt no sākuma, ja tev šķiet, ka

Tak obvious, ka zagļi zināja, ka tur ir tieši trīs moči. Nahujam iet ar diviem cilvēkiem tad? Nevajag nekādu apkārtni vērot.

Lasīt māku diezgan labi. Tev ar sarkasmiem ar izrādās sūdīgi.

Edited by Nightmares^^
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gads turpina mani parsteigt...Shodien izgaju tajaa stulbajaaa veejaa uzpipaat, un opaaa cigareshu ogliiite ielidoja acee....Vopshem biju pie acu aarsta man bojaata redzene, tjipa caurums redzenee, taa laikam taaa pleeviiite priekshaa acei :) Vopshem visu dienu sasodiiti saap,nekadas smeriites nekas neliidz ko izraxtiija...vopshem galiigs chau un cik zinu acis tik aatri nedziiist :(

Link to comment
Share on other sites

ir tā lapa ask.f|\/|

vai ir kāda iespēja uzzināt kas ir uzdevis jautājumu ja tu to uzdod anonīmi?

vai piemēram pateikt kad 2 jautajumus ir uzdevusi viena persona salīdzinot kkādus datus vai ir tur tāda iespēja lapai?

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...