Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

++++++++++++++++

LV nevar salidzinat :D

Un ka patik grama izmeers ? :D

chetvergs te ir ka LV grams :D

čali, grams paliek grams. ja tev dod mazu gramu tad tas nenozīmē, ka tāds ir grams. Ja atrodi cilvēku, kas neņemās pa gramu un dod pataisno tev tad tā nebūs. jebkurš māk nokrapaļīt

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Sakaartoju pagalmaa taa sniegu, ka ienaacu ar savu liso galvu tik slapju kaa tikko dushaa bijis.

Shito nosvineeshu pa mieriigo, lai naakamais gads buutu mieriigs. Vienu zakji samutjiju, tagad jaasamukjii veelvienu lai naakamajaa gadaa buutu daudz variantu ;/

Link to comment
Share on other sites

Nedrīkst dzert neko rūgstošu, ja nemaldos. Vai arī tas bija tikai pēc operācijām?

Tas bija uz operācijām- veicina infekciju rašanos/attīstību. Potes- var gļuhus atraut, saindēties un atkačalkā attapties. Nekāda jautrā padarīšana tā nav..

P.S.

Laimīgu visiem!

Link to comment
Share on other sites

Kā teikts kā paies jaunais gads tā paies viss gads.

takā es šodien klondaikā pie automātiem no 1Ls izvilku kkur 40Ls tad man būs viss tāds jaunais gads :)

And visiem laimīgu jauno gadu... ;)

Link to comment
Share on other sites

Tāk esmu ieguvis ielūgumu uz Coyote Fly :) šodien atveras klubs ,Vecrīgā ķipa kruts esot :) Šodien ieeja tikai ar ielūgumiem un man tāds ir :DD That`s n1ce,īpaši nedrīxt pārforsēt,rītā tak jaunais gads jasvin būs vēl :)

tie kojoti tak pa defaultu smird, prikols, ka tavas drebes citi slauka savus sviedrus, jebal :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...