Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Darbs ir, bet nepietiek visam... Visi taču nevar būt kino eksperti, huļa.... Un ja tas bija vnk mēģinājums atmaksāt par to topiku kur tevi noraka ar tavām "zināšanām" - tad ļoti neveiksmīgs mēģinājums to izdarīt....

Un pie tam pihāt manā sapratnē ir daudz un dārgi, bet tev jau to nesaprast....

Murdock - nu skaisti un jauni viņi ir, bet par klasiku labāki točna nav... Kā nekā tas ir telefons nevis multimēdiju kopums...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Un pie tam pihāt manā sapratnē ir daudz un dārgi, bet tev jau to nesaprast....

Murdock - nu skaisti un jauni viņi ir, bet par klasiku labāki točna nav... Kā nekā tas ir telefons nevis multimēdiju kopums...

Žēl , ka esi tradicionālais Latvietis , kurš tēlo nazi un saka , ka tērē daudz alkoholam un ka daudz vajag. Zini tas nav pats labākais ko atklāt par sevi :)

Žēl , ka tev nepietiek, varbūt tev nav nepieciešamās izglītības , lai pelnītu vairāk par minimālo.

Link to comment
Share on other sites

:)

Žēl , ka tev nepietiek, varbūt tev nav nepieciešamās izglītības , lai pelnītu vairāk par minimālo.

Es mācos un strādāju, un kurā dirsā teikts ka esmu latvietis? :unsure:

A kur tu pats strādā, cukuriņ?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

:unsure:

A kur tu pats strādā, cukuriņ?

KinoCitadelē un Forums Distribution :)

Nu tad tu esi vienkārši krievs , ja ne Latvietis. Krievi vēl var būt tik stulbi.

Nu un ka mācies un strādā ? Es arī , bet uz minimālās nesēžu, lai tev būtu skaidrs vairāk par 3x minimālajām saņemu.

Link to comment
Share on other sites

Man prieks par tevi, un tāda niecīga summa tev liek justies pārākam par citiem?

Kāds ir teicis ka esmu krievs?

PS: A kas tev pret krieviem? Viņi ir tavu pakaļu okupējuši?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Kas tev liek domāt ka esmu āmurs? Tu par mani nezini absolūti neko, bet tik droši mauc virsu. Es saprotu ka iespējams savos ne vairāk ka 20+, nu maksismums 21 + gados tu jūties visvarens, bet steidzos tevi apbēdināt, tu savā mazajā pasaulē esi uzcēlis sev zelta pieminekli, bet agri vai vēlu tas kritīs, drizāk to nolauzīs kāda no dzīve reālijām.... Good luck... Tālāk strīdēties negribās. tev tā skatos šajā jomā nav diez ko daudz labas pieredzes, un jau aiziet nacionalistiskās un narcisiskās tēms, kurās man negribās pat iedziļināties...

Link to comment
Share on other sites

Hey no offence nēģeri, bet varu droši apgalvot , ka 70% Latvijas Krievu ir miskastē metami sūdi. Tā tas būs un tā tas arī paliks. Es nejūtos visvarens , es vienkārši nesaprotu , kāpēc ir tik daudz neaptēstu cilvēku. Kuri raksta forumā , ka grib pixāt , bet nav naudas (vienk lame YO) . Es nesaku , ka esmu pasaules nagla , bet es zinu ko es darīšu nākotnē un tici man , man tas izdosies. Attieksme un mērķis un vēlme kaut ko darīt , ir viss kas vajadzīgs. Te forumā daudziem ir tendence runāt par lietām , par kuriem viņiem nav nekādas sajēgas. Kādreiz arī ieskaitot mani, pāris ziedus izšāvu ārā , bet tagad es rakstu/komentēju lietas , kuras es pārzinu.

Link to comment
Share on other sites

:)

Žēl , ka tev nepietiek, varbūt tev nav nepieciešamās izglītības , lai pelnītu vairāk par minimālo.

Žēl, ka tu esi pēdējais sūds, kurš domā, ka ir gudrāks un pārāks par citiem, var atļauties vairāk.

Žēl, ka tu esi nožēlojams lops, kurš ar r1vģ izglītību var norauties podā, jo tēlo trolli gign forumā tā vietā lai pelnītu savu lielo kāpostu kādā inteliģento lohu forumā, kur visi tādi kā tu.

Žēl, ka tu vēl neesi izbanots nahuj no šejienes, jo ar katru jauno akkauntu tu nāc ar jauniem debīlismiem, kas atkārtoti pierāda tavu neaudzinātību par to, kas ir pareizi un kas nav.

Žēl, ka tu esi atklājis tik daudz laba sūda par sevi, gribētu tik zināt, kas tevi velk uz šejieni, tu vēl nesaproti, ka visiem besī? Tā kā puņķis pielipis pie pirksta un nokratīt nevar...

Link to comment
Share on other sites

Tā jau viņam parasti patīk , ja kkas nenotiek pa viņā plānam.

:) es tevi sen neesmu aizticis, es zinu, ka ir grūti iedomāties, ka tu vēl kādam varētu nepatikt, bet pat apskatījos tavu warn log status - pēdējais warns no manis tev ir bijis šī gada aprīlī.

tagad arī es tev suspendu nelikšu, jo man šķiet, ka daudzi cilvēki nesaprot cik īstenībā liels hiveminds tu esi. Lai iepazīstas.

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka tu esi nožēlojams lops, kurš ar r1vģ izglītību var norauties podā, jo tēlo trolli gign forumā tā vietā lai pelnītu savu lielo kāpostu kādā inteliģento lohu forumā, kur visi tādi kā tu.

Žēl, ka tu vēl neesi izbanots nahuj no šejienes, jo ar katru jauno akkauntu tu nāc ar jauniem debīlismiem, kas atkārtoti pierāda tavu neaudzinātību par to, kas ir pareizi un kas nav.

Žēl, ka tu esi atklājis tik daudz laba sūda par sevi, gribētu tik zināt, kas tevi velk uz šejieni, tu vēl nesaproti, ka visiem besī? Tā kā puņķis pielipis pie pirksta un nokratīt nevar...

Un tu esi analfabēts no laukiem , ar sliktu izglītību , ar darbu uz kartupeļu lauka , un dzīvo pie šosejas . Man liekas , ka pēdējais sūds esi tu :) Nightmares es tevi apraušu bišķi , man no gign ir noteikti vairāk draugi dzīve , nekā tev. Tāpēc es arī šeit esmu un vēl es esmu šeit , lai es pistu dzīvi tādiem ānusgalvām kā tu . Tu vari iet vienkārši dirst un pats beigt dirst sūdu par tēmām par kurām tu neko nezini. Gign forumā lietas bīdās vienkārši , ienāk piemēram macho , jo viņam šajā forumā ir ntie dirslaižas kā tu , kuri vienmēr cīnās par savu un macho domu. Es tiešām nesaprotu , ka vēl var būt tādi idioti forumā , kas kaut ko dirsh man par lietām ,kurās es tiešām orientējos. Tas nav debilisms no manis , bet gan no paša foruma. Es saprastu , ja es iedirstu tavā "Kartupeļu novākšanas " topikā , kā ir pareizi jānovāc raža , tad tiešām es dirstu ne pa tēmu. Bet tu jau pats labāk zini kā īstenība tie dārzeņi ir jānovāc.

Link to comment
Share on other sites

Joptvai, es skatos, ka tev jau ar diršanu vairs neveicās kā agrāk, pat neko jaunu un sakarīgu vairs neesi spējis izdomāt :)

Un kas tev tur ar macho? Tev istaba pilna ar viņa plakātiem, ka tik neatlaidīgi pieturies viņam un tam, ko viņš dara? Man viņš galīgi netraucē dzīvot. Es un dirslaiža? Parādi, kur es kādam reāli lienu dirsā, nu davai, vari atrast argumentus, vai tā kā iepriekšējo reizi, sāksi dzīt jaunu sūdu nespējot agumentēt iepriekšējo? Orientējies tu dabas brīnumu kategorijā. Par tiem kartupeļiem un dārzeņiem vispār nesapratu jēgu, no kuras dirsas tu kaut ko tādu vispār izdomāji? :)

Vairāk draugi tev noteikti ir, jo pediņiem jau vienmēr ir vairāk draugu. Man ir savi draugi tik cik viņi ir, nesaskatu jēgu mērītie ar to cik kam draugu, kaut kāds bērnudārza līmenis no kura neesi izaudzis. Izglītība man arī ir laba, kuru pats ar saviem spēkiem esmu apguvis un apgūstu vēl tagad.

Tu jau man nepis dzīvi, tu man vienkārši besī, visi tavi teksti apzīmē tevi kā cilvēku - problēmu.

Mož title vajag pielabot uz "Sēdošs invalīds - Mr. Arguments".

Link to comment
Share on other sites

Galiigi manu topicu esat aizdirsushI :) Velns vot to es vakar kas notikaas varu nosaukt par normali kapaajienu :) Arsenich laba manta :) 1mais ar abolu garshu bija njammigs, otrais ar upeneem jau vairs ne tik, 3shais ar smilsherskjiem atkal bija njammigs :) Un tad jau bija pulkst 3:00 un shodien juutos naijsiiigi :) Ne poxu,ne galvas sapes nevienas kaitiiigas izjuutas :) Tagad domaju shodien egliiti majas nest vai 23shajaa tikai! Hmmmmm! :)

Ah jaa vakar superiigi uztrapiju uz RTL bija tjipa SUPER ZELTA TALANTU FINALS Vacieshiem :) Krievene ar savu gleznoshanu vnk emocionali aizkustinaja,bet vinneja atkal kaut kaads dziedatajs,ok 3niekaa bija 2 dziedataji un 1ns dejotajs,bet nu taa kaa vinsh bija nedzirdiiigs,tad bija OK! :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...