Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu tas ir zvizec. Vai tiešām latvieši ir pārāk tizli, lai ne vien nekorekti izmantotu svešvalodu, bet arī nemācētu korekti, gramatiski un stilistiski pareizi izmantot pašu dzimto valodu? Nē, nu, es saprotu, ka tas ir "ļoti kruti", kad nopietnā juridiskā dokumentā nākas labot stilu un interpunkciju, kā arī dažubrīd vispār no sākta gala pārrakstīt teikumu, cenšoties pareizi ietvert tā jēgu, ja vien šis iepreikšējais teikums ir vispār saprotams - man te gadās tādi teikumiņi, kuru jēga vispār nav izprotama. Dohhh. Un vēl cilvēki sēž savos solos un sūdzās, "nafig viņiem to mācīties un zināt tik detalizēti". Ja ir kāds šejienietis, kas domā tāpat, tad vuoļa jums atbilde, dārgie - valoda ir saskarsmes līdzeklis, kas paredzēts, lai cilvēki viens otru saprastu. Ja es nejēdzu, ko jūs ar to tizlo un nepareizo, pretrunīgo teikumu gribat pateikt, un tas ir tikai jūsu nemācēšanās pareizi izteikties dēļ, tad ziniet, ka thatfig jums to vajag - lai citi saprastu.

Vrrrrrrrvrrrrrrrrvrrrrrrrrrr.

Labi, ka ir kafija. Un vispār, jāpaņem pauze no biznesa plāna rediģēšanas un jāsašķaida kāda jaukumiņa galva. ^^,

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

izskatās, ka kāda ir aizsvilusies par nepavisam svarīgu sūdu.

kāpēc nepavisam svarīgu? c`mon, gign`ā var izmeklēt detektīvvietas, uzzipāt kontru/tf2, pastāstīt, cik un kur esi izdzēris, nemaz nerunājot par pārdošanas lietām, bet par gramatiku, vel tādā līmenī? no, no..

labi, ka es neesmu sieviete un man nav meņku, mazāk problēmu, par ko uztraukties :tadaa:

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Bet stulbs gan tu esi bez gala, tas atkal pierādās gan ar pirmo, gan pēdējo teikumu.

nu tad ej paraudi, ka kāds iedirsa ko tādu, kas tev neliekas nepieņemami. jebal, idiots.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka kāda ir aizsvilusies par nepavisam svarīgu sūdu.

kāpēc nepavisam svarīgu? c`mon, gign`ā var izmeklēt detektīvvietas, uzzipāt kontru/tf2, pastāstīt, cik un kur esi izdzēris, nemaz nerunājot par pārdošanas lietām, bet par gramatiku, vel tādā līmenī? no, no..

No worries, ja nepamani, es runāju nevis par gignu un šeit sastopamo gramatikas nūģismu, bet par cilvēku principiem dzīvē - nemācīšos, jo man tik detalizēti tas nav vajadzīgs un dzīvē nekad nenoderēs. Par tādu attieksmi un daunismu, kas no tā izriet, jebšu to, ka pēc tam citiem ir jāplēš dirsa vai arī jāpasūta šie cilvēki nafig tāpēc, ka vienkārši nav iespējams saprast, ko viņi ar tādu tekstu ir centušies pateikt.

Tāpēc jāsaka, ka piekasīšanās nevietā.

Lai gan, ja tā padomā, lai ir uz pasaules tie idioti, un lai tad viņi arī turpina man maksāt par tekstu tulkošanu un rediģēšanu. Žēl tikai, ka tas parāda cilvēku attieksmi un to, kā viņi paši palaiž garām savas iespējas un naudiņu, nezinot elementāras lietas. {:

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir zvizec. Vai tiešām latvieši ir pārāk tizli, lai ne vien nekorekti izmantotu svešvalodu, bet arī nemācētu korekti, gramatiski un stilistiski pareizi izmantot pašu dzimto valodu? Nē, nu, es saprotu, ka tas ir "ļoti kruti", kad nopietnā juridiskā dokumentā nākas labot stilu un interpunkciju, kā arī dažubrīd vispār no sākta gala pārrakstīt teikumu, cenšoties pareizi ietvert tā jēgu, ja vien šis iepreikšējais teikums ir vispār saprotams - man te gadās tādi teikumiņi, kuru jēga vispār nav izprotama. Dohhh. Un vēl cilvēki sēž savos solos un sūdzās, "nafig viņiem to mācīties un zināt tik detalizēti". Ja ir kāds šejienietis, kas domā tāpat, tad vuoļa jums atbilde, dārgie - valoda ir saskarsmes līdzeklis, kas paredzēts, lai cilvēki viens otru saprastu. Ja es nejēdzu, ko jūs ar to tizlo un nepareizo, pretrunīgo teikumu gribat pateikt, un tas ir tikai jūsu nemācēšanās pareizi izteikties dēļ, tad ziniet, ka thatfig jums to vajag - lai citi saprastu.

Vrrrrrrrvrrrrrrrrvrrrrrrrrrr.

Labi, ka ir kafija. Un vispār, jāpaņem pauze no biznesa plāna rediģēšanas un jāsašķaida kāda jaukumiņa galva. ^^,

ja tu cīnies par latviešu valodu, tad iesaku sākt ar sevi ;) es saprotu, ka cilveki pielaiz kludas pie komatu liksanas, ari pats par to isti nepiedomaju interneta, bet sitie nau, ka vietaa kad utml. gan ir pilnigi dirsaa. Jo, ja es pareizi atceros no skolotaajas Lapinjas, tad tu esi viena no taa bara ar saviem kad. Talak nemaz nelasiju. Labi sis teikums nav kriminalakais piemers, te vel puslidz lidz galam neesmu parliecinats par nepareizu pielietojumu, bet taa vien liekas, ka soreiz tur ir kluda.

p.s. par agru prieki, divis tulit vinu atbanos. :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Nē, Tu kļūdies. Jo es šeit runāju par tām situācijām, KAD man to nākas darīt, nevis ka in general. Ahh, gramatiskie cilvēki.

Edit: Tu tiešām domā, ka, ja es tik skaļi klaigātu par tādiem idiotiem, es pati atļautos tā kļūdīties? :D Tad es arī būtu tāds pats vien trollis.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Nē, Tu kļūdies. Jo es šeit runāju par tām situācijām, KAD man to nākas darīt, nevis ka in general. Ahh, gramatiskie cilvēki.

Edit: Tu tiešām domā, ka, ja es tik skaļi klaigātu par tādiem idiotiem, es pati atļautos pielaist tādas kļūdas? :D Tad es arī būtu tāds pats vien trollis.

jaa, nofeiloju, jo tur ir laiks(pat biedriba latvietis chekoju kaa tur isti ir :D), tatad viss ok, bet kaa jau teicu, sis nav trakakais, te vel pielaut kludu ok. Es biju domajis apmeram sadus - Es gribētu, kad mani palīgi būtu gudri un aktīvi :D

aaaa vajag mugursomu, udens necaurlaidigu, kads riga zin normalu veikalu? Sportland etc. ar visiem nike, pod adidas utt. negribu, gandrs pleesh baigo pikji :(

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Man bija ļoti smaga dilemma vidusskolā - fizikas stundas bija manas mīļākās, un pasniedzēja bija lieliska (laikam lieki piebilst, ka 95% skolēnu viņa nepatika, viņi baidījās no viņas, jo pasniedzēja deva daudz un ātri, un prasīja tikpat daudz un ātri). !PS. Perveļiem iepriekš minēto lūdzu nepārprast! Sēdēju es allaž pirmajos solos, un visu laiku mocījos, kad viņa runāja, ka arhimēda spēks veidojas dēļ tā, kad notiek šitais un tais.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Telenūbs uz nedēļu iet dirst.

1. Gramatika IR svarīga.

2. Žēl, ka tev nav meņku.

Tak sāc domāt līdz ko tu raksti, par meņkām te piepisīsies vēl, ej paraudi mammai, ka viņai tāds debīls dēls, kas no ētikas neko nerubī.

vot bļe, līmenis! vel kaut ko par ētiku kunkst, ahujtķ.

Link to comment
Share on other sites

Man bija ļoti smaga dilemma vidusskolā - fizikas stundas bija manas mīļākās, un pasniedzēja bija lieliska (laikam lieki piebilst, ka 95% skolēnu viņa nepatika, viņi baidījās no viņas, jo pasniedzēja deva daudz un ātri, un prasīja tikpat daudz un ātri).

Tev līdzīgi kā man gribas visu satilpināt vienā teikumā. Ja mani atmiņa neviļ, tad to it kā darīt nedrīkst lietišķajos rakstos, jo jau pie "viņi" sākas jauna doma, kur stilistiski pareizi būtu sākt jaunu teikumu, nevis atdalīt ar komatu.

Pašam arī nācies saskarties ar tādiem nažiem, kas man krīt virsū par to, ka esmu "pārveidojis" viņu darbus. Kaut arī tur tikai kļūdas izlabotas ( drausmīgas, loģiskas, pašsaprotamas ).

Pat šermuļi pār muguru pārskrēja, atceroties latviešu valodas skolotāju un viņas stundas. Tīrākais ārprāts kā bērnam grūda iekšā gramatiku, ortogrāfiju un interpunkciju. Joprojām, pārskrienot svešam tekstam pāri, negribot sanāk pie sevis kļūdas meklēt :D

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Gribas tieši tagad sev nelielu dzīvoklīti augstā stāvā, teiksim, mansardnieku, ar kamīniņu un paklājiņu, un svecītēm un vīna glāzi... Nu, как настоящим романтикам положено. Aber ņau. Vēl ņau.

man tas viss ir arī otrajā stāvā :D lai gan tas ir mājas pēdējais stāvs :D
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...