Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tak ej ziepē tālāk UK visiem pakaļā un nemētā stulbus prikolus manā virzienā. Es tevi nebiju aizticis jau ilgu laiku, tavu debīlo komentāru sakarā, nesaprotu, par ko izpelnījos tik pēkšņu kritiku, ja normāli cilvēki atļaujās reizi pāris mēnešos ierēkt par kaut ko debīlu. Redzi, kāpēc tevi tik daudzi ienīst, tu nezini, kad ir joke o`clock.

Goodij, vakariņas pie alus nav dzeršana ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tak ej ziepē tālāk UK visiem pakaļā un nemētā stulbus prikolus manā virzienā. Es tevi nebiju aizticis jau ilgu laiku, tavu debīlo komentāru sakarā, nesaprotu, par ko izpelnījos tik pēkšņu kritiku, ja normāli cilvēki atļaujās reizi pāris mēnešos ierēkt par kaut ko debīlu. Redzi, kāpēc tevi tik daudzi ienīst, tu nezini, kad ir joke o`clock.

Un kāds te tagad tam visam ir sakars ar UK? Prikoli, tavā virzienā? Man debīli komentāri? Ok, boss, piedod, ka skaļi domāju par šo galīgi nebaudāmo trollismu, ko jūs te bakstat. Ceru, ka atkal nesāksi zīmēties ar "tev piešķirtajām pravām", tādējādi citus saucot par debīliem, kamēr pašam debīlisma līmenis ir tuvu pro līmenim :)

Tu noteikti sevi uzskati par gudrāku, krutāku, visādi citādi ar vairāk pirkstiem gaisā, tobiš attiecībā pret manīm, tātad, lūdzu, neatbildi uz šo postu. Gan jau pārdzīvosi :xd3:

Link to comment
Share on other sites

pat šo tu nespēj argumentēt, vot lohs.

protams, ar Holivudu nesalīdzināt, bet nu, nezinu, man piem. ugunsgrēks patīk jau ahujena.

bļin, varētu UK viņu blenzt caur tv3play, visu laiku blenztu!

sūdīgi, ka viņu nekur nevar lejupielādēt, pirātisms rullzzz...

bļe, tā pierijos vakar, ka nemaz neatceros, kā mājās tiku. bailes pat skatīties uz konta bilanci, nemaz nerunājot par padirsto bifri karti un citiem sūdiem. jāgaida, kad joJO^ piecelsies, lai pastāstītu, kas vakar beigās notika.

divīt, kā tu jūties? :D

2 iemesli, vairāk slinkums meklēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Teletūbij, piever pāksti un ej dari savas lietas. Lai cilvēki troļo cik grib te.

Ja tev ir tik grūti nepostot, palūdz draugam divītim lai uzliek tev banu.

a ko darīt, ja savas lietas apdarītas? par cik man ir brīvs laiks, tad labrāt pārmaiņas pēc pasēžu gign`ā, patizlojos jūsu līmeņos, nu kaut kā tā.

un vispār, kāds te sakars divītim? arī kaut kāda bērnības sāpīte ir?

ķipa visi tādi spicie džeki, bet reizēm uzvedaties kā mazie pampērdirsēji. vot gign`s!

divi iemesli, un?

tagad ķip bij jābūt challenge accepted variantam un man būtu jātopī pretī tavi "man ir pravas, yo, yo, yo" posti? nē, paldies, tu neesi mana dārgā laika vērts. bet nu, lūdzu, tu droši vari izpausties ar savim gekiem un hujārīt verbālo caureju tālāk, u can do it!

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Redzi, kad tevi apdirš par diršanu, tad tu apvainojies un dirs kaut ko pretī, kad citi sāk uzvesties tev līdzīgi, tu atkal sāc dirst virsū. Tu šeit neesi normālo keksu sarakstā. Piedod.

Kur es esmu izmantojis savas pravas yo yo, nevietā? Parādi kaut vienu gadījumu. Mūžīgā sāpe par to, ka kāds nav tik apdalīts, kā tu, šajā gadījumā?

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

sakars ar divīti tāds, ka viņš ir tavs draugs un var uzlikt banu. tāds sakars. (lai tev mierīgāka sirsniņa, es divīti pazīstu krietni ilgāk ka tu viņu)

jā, dažreiz tā uzvedamies, bet Tu tā uzvedies visu laiku.

nē, es necenšos tev atņemt draugu, ja ar to domā to xD

un kā jau minēju, cenšos turēt dažu labu murgu līmenim līdzi, redz, ka sanāk ar.

cash, ne pa tēmu centies piedurties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...