Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kur Tu tagad strādā?

boring, Soho man galīgi nelikās ok. Gan Bei sen neesmu bijis, bet toreiz likās +/- ok. Sumo gan nekad nav būts, parasti eju uz Kabuki. Kaut gan man arī liekas, ka tomēr Kabuki pēdējā laikā kvalitāte ir nedaudz pazeminājusies, varbūt tāpec, ka es vienkārši bieži eju uz turieni, nezinu...

Tantes runājot, ka LV nopērkamie kebabi vispār nav salīdzināmi ar turku taisītajiem Vācijā.

Soho es vienu vai divus suši gabalus pamēģināju, likās ok, bet tur man patīk ka ēdienkartē ir daudz kas tāds, kā nav citur...

Link to comment
Share on other sites

Kur Tu tagad strādā?

boring, Soho man galīgi nelikās ok. Gan Bei sen neesmu bijis, bet toreiz likās +/- ok. Sumo gan nekad nav būts, parasti eju uz Kabuki. Kaut gan man arī liekas, ka tomēr Kabuki pēdējā laikā kvalitāte ir nedaudz pazeminājusies, varbūt tāpec, ka es vienkārši bieži eju uz turieni, nezinu...

Tantes runājot, ka LV nopērkamie kebabi vispār nav salīdzināmi ar turku taisītajiem Vācijā.

tantes runā pareizi un vel viņas runā, ka pie mums kebabi ir smieklīga lieluma, citur viņi ir lielāki :<

šovakar centīšos pagatavot ko šādu - http://www.receptes.lv/receptes/kebabi-turku-gaume/ vai arī http://www.receptes.lv/receptes/kebabs-tortilla/

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Kaut kad te iegriezos tirdziņā blakus mikriņu galapunktam nopikt kaķim gaļu... Pamanīju kebabu tirgošanas vietu, mazs tāds stikla būris.. Pasūtīju lielu kebabu..... FOR FUCK SAKE! Tas patiešām bija liels, tik tikko apēdu, un pēc lūguma vēl piebāza pilnu ar jalapenjo pipariem... :D

Link to comment
Share on other sites

Nē,pa lielam nopērkamie kebabi Latvijā ir tīri ok!Muļķīgi ir salīdzināt Lv pakaļdarinājumu,kur to taisa puikas/meitenes par minimālo algu plus vēl nesaprotot īstās proporcijas ar īsto kebabu zemi,bet pa lielam badu var nosist!Analogs variants suši,Lv tas ir WHAT a Fuck?!!Īstā manta ir tikai un vienīgi pie mazajiem dzeltenajiem un tikai!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Latvijaa TURKU kebabam kaut ko liidzigu esmu izbaudijis Beach party laikaa kad tik tieshaam TURKI vesels bars tur shmoreeja kaa profesionaalji un tur arii garsha bija kaut kas lidzigs IISTAM TURKU kebabam...PArejie latvijas kebabi ne tuvu nelidzinaaas kam jalidzinaas :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko aizstāvēju diplomdarbu... I think i am in deep shit

tas nekas, viņiem būtu jāpasaka, kas tieši bija slikti, pielabo un izdari to pašu velreiz, nekrīti panikā :D neba tu vienīgais, kam ar pirmo neizdodas :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Aizej us ISMU - tur labāk... :D

Bet ja nopietni, ar ko viņi to pamato? Es arī daudz ko varu pateikt, bet maniem vārdiem bez pamatojuma ir tik pat liela jēga kā semjorkai

Edited by b0r1ng
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

kas vislabaak paliidz pret saauksteeshanos? kaadas zaaliites, tautas liidzeklji, alkohola gala produkcija?

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...