Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

biju brīvdienās

v3c8a94o5sfchkcasyi.jpg

skatos daudz kas jauns, muļķa cilvēki tusē pie bankomātiem, mego veikals pa defu ir sūds, lai tuprina neņemt swed kartes, tāpat krievu publikai veikals. Latvijā cirks pēc cirka, drīz jau tūristiem tirgos bīletes uz muļķu zemi kā uz kaut ko īpašu, kas nekur citur pasaulē nav :D

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Asiņojošs deguns un žirgta labsajūta jau neliedz ar ģimeni šampīti dzert :DD

es nezinu ko un kā šņauc tālajos galos, bet pie mums galvaspilsētā nevienam nekas neasiņo, kaut kādi stulbi stereotipi, izdzert 0.5 - 0.7 un būt ķēmā visu acīs ir, manuprāt. stulbāk, no rīta gausties kā sāp galva, smirdīga elpa, kuru ar zopupastu u.c. līdzekļiem nedabūsi ārā un vel visādas bezfilmas, pilnīgi lieki. Vel kas seko no alkohola, pamodies ''''aāāā cūka blakām'', redz man tā nav :D nevaru pat izdomāt īsti plusu alkoholam..varbūt vienīgi atbrīvojies vairāk, bet alkohols nebūs risinājums, tur ir jāpiestrādā pie savas galvas un pašapziņas, kompleksiem utt.

Vispār spriest par lietām par kurām ir tikai lasīts - galīgi garām.

Edited by Epix
  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ko tu uzvilkies, es kaut ko minēju par to, ka alkohols labāks? :D Es šņaucu tikai puņķus un tos pašus tikai ārā, sen jau nav sanācis ar rullētajiem piecīšiem ākstīties... Par asiņošanu es tikai piefantazēju, bet tie brūnīgie sausie puņķi gan nav forši, kurus no rīta makšķerē ārā ^_^ Tu jau droši, ka kokā sēdi, par to es neko tiešām nezinu, neesmu degunu bāzis viņa darīšanās, bet nu tas jau ar laiku :DD

Link to comment
Share on other sites

Ko tu uzvilkies, es kaut ko minēju par to, ka alkohols labāks? :D Es šņaucu tikai puņķus un tos pašus tikai ārā, sen jau nav sanācis ar rullētajiem piecīšiem ākstīties... Par asiņošanu es tikai piefantazēju, bet tie brūnīgie sausie puņķi gan nav forši, kurus no rīta makšķerē ārā ^_^ Tu jau droši, ka kokā sēdi, par to es neko tiešām nezinu, neesmu degunu bāzis viņa darīšanās, bet nu tas jau ar laiku :DD

Ja esi pie labas veselības, tad nekādu puņķu nav bigok.gif

Pa lielam viss ir kaitīgs, mēra sajūta ir tavs labākais draugs :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...