Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pagājušo nedēļu bija jābūt D-pilī,kaut kāds murgs,visi Krievi,cik tur uzturējos pilnīgi neviens Latviski runājošs cilvēks nebija sastopams,lab,nav man problēma pa krieviski runāt,bet dīvaina sajūta pārņem,ka LV nostūri(bļe 2. lielākā pilsētā Latvijā),latviešu valoda ir konkrēti otrā valoda,vienkārši savos 24 gados nebiju tur bijis,biju pa Vidzemi un Kurzemi vairāk maisījies,kur LV tomēr ir izteikti pārsvars,pat Rīga,kur krievi ar latviešiem ir 50/50 tomēr mūsu valoda ir dzirdama,bet D-pilī...eh,arguments-RusLand tuvāk nekā Rīga,bet sūdi tādi...kaitinošs apstāklis!

Link to comment
Share on other sites

Pagājušo nedēļu bija jābūt D-pilī,kaut kāds murgs,visi Krievi,cik tur uzturējos pilnīgi neviens Latviski runājošs cilvēks nebija sastopams,lab,nav man problēma pa krieviski runāt,bet dīvaina sajūta pārņem,ka LV nostūri(bļe 2. lielākā pilsētā Latvijā),latviešu valoda ir konkrēti otrā valoda,vienkārši savos 24 gados nebiju tur bijis,biju pa Vidzemi un Kurzemi vairāk maisījies,kur LV tomēr ir izteikti pārsvars,pat Rīga,kur krievi ar latviešiem ir 50/50 tomēr mūsu valoda ir dzirdama,bet D-pilī...eh,arguments-RusLand tuvāk nekā Rīga,bet sūdi tādi...kaitinošs apstāklis!

tas ir tiesi labi, ka vini savakusies dieva aizmirstaa nostuurii..vismaz mazak smird pa visam malam Lavijaa :thumbsup:

kad es dpili iebraucu uztankoties, kasiere ,izdzirdedama latvieshu valodu, iepleta acis un saka stostities :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Pagājušo nedēļu bija jābūt D-pilī,kaut kāds murgs,visi Krievi,cik tur uzturējos pilnīgi neviens Latviski runājošs cilvēks nebija sastopams,lab,nav man problēma pa krieviski runāt,bet dīvaina sajūta pārņem,ka LV nostūri(bļe 2. lielākā pilsētā Latvijā),latviešu valoda ir konkrēti otrā valoda,vienkārši savos 24 gados nebiju tur bijis,biju pa Vidzemi un Kurzemi vairāk maisījies,kur LV tomēr ir izteikti pārsvars,pat Rīga,kur krievi ar latviešiem ir 50/50 tomēr mūsu valoda ir dzirdama,bet D-pilī...eh,arguments-RusLand tuvāk nekā Rīga,bet sūdi tādi...kaitinošs apstāklis!

Pamēģini tajā pilsētā kādu 5dienas vakaru iziet ārā un pastaigāties (+vēl sarunāties latviski). Visas ielas nosētas ar sportistiem un katram vēlme iegūt sev lieku cigareti. Latviski tur tiešām lielākā daļa nejēdz runāt, bet nu tas man neliedz ar viņiem runāt latviski. Paši vien vainīgi, ka ne sūda nesaprot.

Visvairāk atmiņā palikusi nesena "saruna" ar pārdevēju:

:Jums spēļu kārtis ir?

-Kadu okarte, zelta zivtina?

Link to comment
Share on other sites

Prasu šeit, jo mūzikas sadaļā reti kāds iegriežas.

Kāds var palīdzēt nokačāt pilno versiju šai dziesmai: http://www.lindseystirlingviolin.com/music/transcendence/

Gabals labs.. Izmekleju visus savus torentus un dc++ un googles tantes palidzibu,nevaru tev palidzeet :) arii es gribetu visaa garumaa sho gabalu dabuut :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien laikam būs jāiedzer kaut kas stiprāks. Braucot mājās bremzēju pie krustojuma, jo priekšā sarkans, bet te pēkšņi pedālis līdz grīdai un bremžu nav! Paveicās, ka pagājušajā nedēļā rocene tika savesta perfektā stāvoklī, savādāk būtu jauki ielidojis autobusa aizmugurē...sirds gan labi aiztrīcēja. Tagad klāt nāk vēl viens iemesls, lai domātu par citas mašīnas pirkšanu, jo šī manus nervus drīz būs sabeigusi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...