Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu mēs normālā vafelē 6dien mēģinājām ieiet Koijotos, kur iekšā bija like ~5 cilvēki un 2 no tiem mūsējie. Mūs nelaida iekšā, mēs esam par daudz iedzēruši. Aizgāja foršais bazars un tas gailis teica, ka mūs šeit vairāk nelaidīs :D

Link to comment
Share on other sites

Kolēģis pielauza reģistrēties otrapuseelvē, bet neviena minka neatbild uz vēstuli "Pink or brown, spit or swallow?".

Tur visas tādas frigidas?

Nightmare, nāc bariņā. They haz JAILBAIT.

4d7e354f-f444-4ed6-9c6f-21e55cf04414.jpg

EDIT: Jūsu profils no portāla otrapuse.lv ir izdzēsts :(

Link to comment
Share on other sites

hahahaha ja es shmigas kadrus atceros pareizi, tad shitaa tusejas pa pulkvedi un vinjai patik gara auguma dzeki, like 2 metri utt, bet vinjai pashai ir 1,7m max :superlol: laikam dikti patiik suukaat staavus :muahaha: es varu ari sajaukt, bet liekas dikti lidziga :D

Link to comment
Share on other sites

Bljiin, es chutj nenokritu no istabas

Atkal vakars, pisties gribās

Spēks ir arī beidzot ribās,

Ņemu tagad savu mīļo priekšā,

Bāžu visur , kur var iebāzt iekšā,

Tad es lēnām uz leju eju,

Laizīt viņas kakas eju.

Priecīgs siekaloju pežu,

Laizu lielo kūsas mežu.

Brīnums , pat tā labi ož,

Mēlē tikai spirtiņš kož.

Nahuj mīļā spirts tev pežā?

Garšo taka skudras mežā.

Tikko, mīļais, tu ar seju,

Siekaloji gonoreju!

Ko tu ,mīļā, tiko teici?

Kas tev tur pa spirta tveici?

“Mīļais! Vakar piedzēros ,

Un ar suni nodrāzos.”

Ātri nomira tā kuņa!

Arī dzīva nav vairs suņa.

Tagad man ir slima seja,

Dzīvo tur man gonoreja!

Nekas īpašs, pumpas simts!

Toties ziemā sejai silts!

Skaistāks palicis pat esmu,

Tikai problēmas ar dvesmu!

Esmu tagad homītis,

Tomēr vesels bibītis!

Šodien es ar draugu geju,

Maucam abi lēno deju!

Laizu tam es kakas eju!

Un nekādu gonoreju!

Link to comment
Share on other sites

es varu ari sajaukt, bet liekas dikti lidziga :D

Bļin, bet man viņa izskatās līdzīga vienai čiksai no augstskolas, kur mācos un redzu itin bieži :D

EDIT: Jerrico LOL, KAS PAR PANTIŅU :DDDDD

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Nightmare kaa tev gaja Coyotos? :) Shodien 5diena! YeS!! Yuhuuuuu :) bet es uzvediishos pratigi :)

Es nemaz uz koijotiem neaizgāju :DD Iesāku mājās ar heķi, tad aizvilkos uz fonteinu, tur 2 ali, pēc tam aizlaidu kkur līdz tavam galam, tur viens čoms dzīvo, tas nolika mašīnu un gribējām jau vilkt atpakaļ uz centru, bet tomēr sastādījām kompāniju čoma māsai un draudzenei, tā nu aizsēdējāmies, maigi ātrā tempā izsutinājām 0,7 Mirnaja, tas man kārtīgi iedeva kling-klang, tad mēs visi kopistiski laikam vilkām uz Klondaiku, kur dziedājām LV gabsīšus, dejojām un plosijāmies... Tālāk es neko daudz neatceros, zinu tikai, ka pavadīju pārējos aizbraucot ar taxi līdz viņiem un pats ar kājām vilkos mājās :D Tas nozīmē, ka smadzenes bija jau konkrēti atmirušas... Kaut kādos 5cos vai 6šos biju mājās... Pasākums pa pirmo.

Link to comment
Share on other sites

Šodien atpūtīsimies pa glauno - ar žaketi n stuff. Pa dienu darbā liela jubileja, vakarā ar mīlīgām minkām uz pirtiņu. Cerams, ka mani nepiedirsīs un tikšu pie mājās audzētas cūkas šašlika. Ņamm...

Link to comment
Share on other sites

Pieljauju domu ka shodien buus mega siroshana pa vecriigu, lai izpatiktu manas un drauga vienlaiciigaas dzimshanas dienas pasaakuma viesu vajadziibas/veelmes, liidz ar to gan jau kkur saskriesies, kas shodien tusees vecriigaa (par 80% varu apgalvot ka iekliidiisim space dog, hhc, boombox) :)

Ah so un 6dien gan jau vecajaa roca billy :D

Link to comment
Share on other sites

omg omg omg esmu kretins, satikos, notusejos utt ar bijusho, sanak esosho kraapu, vai vai vai kads es nelietis, bet nu es jau teicu, ka es negribu nekadas attiecibas, tatad tomer nekrapu :muahaha:

un prikols tai bedrei mainit nosaukumu, tas pats suds vien ir - Safari, bijushais Justo un ka tik vel nesaucas, iegaju un ari aizgaju, pusijs ftw :whistling:

Link to comment
Share on other sites

1. Moon safari ir OK vieta, ja ir milzīgs gūdmens asinīs.

2. es negribu skatīties sava konta saturā

3. filma pārtrūkst ap plkst. 02.00.

4. braukt ar pirmo 21. autobusu ir faaaaaaaaaaaaaaaaking aaaaaaaaaaaaaaaaaaaasom.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...