Jump to content
GIGN Forum

No-won Problem


Recommended Posts

probleeminja ar no-won nokrekoshanu...

karo4e... ielieku to directory uz savu swds.dll

spiezhu ''Do it!'' ..''Next'' utt.

tad man vinjsh vienaa vietaa iespruust, tjipa laadee laadee.. liidz galam nolaadee.. spiezhu Do it! un vinjsh atkal nosaakuma..nekur taalaak neiet.

user posted image

kur probljema?

Link to comment
Share on other sites

pagaidi... es nosakuma krekoju to swds.dll kursh ir izlabots... nu tjipa ar kuru serveri nevar uzlauzt... tad man nesanaaca.. un iemetu savu veco swds.dll tad viss sanaaca..

un ko tad dod kad es nokrekoju savu swds.dll ??????

man vinjsh beigaas prasa lai es pie consule pieraxtu -nomaster ?

driikst? nekadi suudi nebus?

Link to comment
Share on other sites

-nomaster tieši neuzrāda tavu serveri nevienā STeam server vatch sarakstā bet ary ar -master problēmas nebūs jo STEAm pārtrauca uzraudzīt hl1 engine serverus jau pirms apmēram 1,5 gadiem smile.gif DAzi to nezin... Un tapēc raustās likt -master

Link to comment
Share on other sites

Tāds prikols ka 95% Latvijas iedzīvotāju kas spēlē Counter-Strike1.6 izmanto Nelegālu jeb Pirātiski iegūto spēles versiju kura nav reģistrēta STEAM. Nekrekots swds salīdzina spēlētāja kurš connectojas pie tava servera CD-Ky ar Steam cd-key sarakstu un neielaiž spēlētājus ar nereģistrētu spēles versiju.

Nokrekots swds nesalīdzina cd-key un ielaiž serverī visus spēlētājus....

Kapiš ?

Link to comment
Share on other sites

Worma dotais NOWON ir sūds... Man ar viņu negāja, bet tad no viena topica nokačāju krakotu swds.dll(2.01mb) un viss serveris iet viss iet...

Sūds esi Tu ar līkām rokām, kas tur, nokliktot peli pareizajās vietās? Man viss gāja!

Link to comment
Share on other sites

Ja skolāir iegūtas angļu valodas zināšanas vismaz 2. klases līmenī tad ar worma sagādāto No-Won problēmas nerodas vajag tikai mācēt izlasīt infprmāciju kas tiek sniegta darba gaitā... Man viss izdevās ar pirmo reizi, bet ja godīgi izmantoju swds ko paņēmu no sava cs1.6 kuram uzinstalēts patch v23 un viss iet kā smērēts wink.gif

Link to comment
Share on other sites

mm.. Lecter... man peedeejais stulbaajs jautaajums..

sakaraa ar krekoshanu.. (no-won) tur saakumaa ir

OS:?

un blakus ir jaaizveelaas. tur ir taadi varianti:

method S - dll only

method A

method B - tested

method C - tested

KURSH TIESHI IR JAANJEM?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...