Jump to content
GIGN Forum

Hmmm ..... Server Secure .....


Recommended Posts

Hmm esmu saskāries laikam ar jaunu exploit, jo manējais serveris nereāģē ne uz .pl , ne .php, ne NPXK .exe exploitu .... bet pēdējo dienu laikā atrodas, kkas kas nograuj ...

Vai arī pie scripta ir ķēries, kāds kas, atradis kā apiet esošo aizsardzību ...

Kopumā vakar mans serveris izturēja apmēram 120 uzbrukumus, bet pēdējais bija mistisks ... nezinu, varbūt nogļukoja man engine, bet tā nevajadzētu būt ....

Ja kādam ir info par jauna exploit parādīšanos, atsūtiet man pa PV link kur dabūt, lai es varētu papētīt, ko darīt lietas labā ...

Spriežot pēc log failiem un FW info, pirms servera nokāršanas, pēdējais connect nāk no 87.110.69.243 ...

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Preciizaak:

IP address info:

IP address: 87.110.69.243 (copy)

IP country: Latvia

IP Address state: Cйsu

IP Address city: Zelkalis

IP latitude: 57.233299

IP longitude: 25.600000

ISP: SIA Lattelekom

Organization: SIA Lattelekom

+-----------------------------------+

Ir dafigaa veidu ka nokarinaat serveri, un izmantojot nevis netljautas ziimes vai ko citu, bet savadak sad.gif

Link to comment
Share on other sites

hlshield: aiztur visus packetus kuri ir atraki par 15 sekundem(ja tu ej caur CS tad piekonekteshanas serverim aiznem 15 sekundes, ieskaitot visus packetus kas ir pec ieieshanas spele)

Tavs labojums HEX: cik paveroju tu esi iznemis simbolu definiciju, faktiski tu iznemi daudzus simbolus kuriem ir nozime. Kur ir problema definet shos simbolus.

Par sho exploit man ir zinams to kad tiek defineti jauni simboli, bet princips tas pats! (0/x)

Link to comment
Share on other sites

hlshield: aiztur visus packetus kuri ir atraki par 15 sekundem(ja tu ej caur CS tad piekonekteshanas serverim aiznem 15 sekundes, ieskaitot visus packetus kas ir pec ieieshanas spele)

Tavs labojums HEX: cik paveroju tu esi iznemis simbolu definiciju, faktiski tu iznemi daudzus simbolus kuriem ir nozime. Kur ir problema definet shos simbolus.

Par sho exploit man ir zinams to kad tiek defineti jauni simboli, bet princips tas pats! (0/x)

mm.. hlshield paliidz windows serveriem?

Link to comment
Share on other sites

overmind, atrodi packeta definiciju un tad runa par ta filtreshanu.

Packetu filtret ir neiespejami. Fakts kad tas var tikt filtrets izplatijas un netika pieradits.

Ir tada lieta ka port query, lietotaja ports jev exploit ports ir 27005... izmantojot kadu no pakcket filter var izveidot Source port filter.

Packetu veroshanu var izmantot lai labotu shadus exploit.

Edited by noobiks
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...