Jump to content
GIGN Forum

macho


vecis2k7
 Share

Recommended Posts

intriga aug... cilvēki saspringti gaida, kas būs tālāk, bet visvairāk visus irda jautājums - kur un kad?! visi grib redzēt gadsimta cīņu!!!

vispār mani tas sāk atgādināt visus tos nigerus - no ārpuses bezjūtīgi un pacieš visus apvainojumus, bet tiklīdz kāds ierunājas par viņa mammu - viss, jokiem beigas un viņš vairs nekad to nepiedos!

saproti visadus apvainojumus var paciest un nenjem veera , bet ir morales normas kuras aizskart nevar

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To teica cilvēks, kurš visu mūžu trenējies karatē 4.gif

tā ir viena lieta, ko tur pa šiem gadiem esmu iemācījies, ka kaušanās ne pie kā laba nenovedīs... btw es trenējos, lai nebūtu jākaujās! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

laikam esmu pieskaitāms pie taviem nigeriem. man ar dzļi po*, ja man brauc virsū - it īpaši i-netā. bet ja aizskar ģimeni  -  tad līdz asinīm.

nē, nepārproti mani, protams, ka ģimene ir vissvarīgākākais, bet, ja kāds apvaino kādu, ko viņš nekad mūžā nav redzējis un arī visticemāk nekad neredzēs - tad manās acīs ņemt kaut ko tādu nopietni ir vienkārši absurdi.

Link to comment
Share on other sites

nē, nepārproti mani, protams, ka ģimene ir vissvarīgākākais, bet, ja kāds apvaino kādu, ko viņš nekad mūžā nav redzējis un arī visticemāk nekad neredzēs - tad manās acīs ņemt kaut ko tādu nopietni ir vienkārši absurdi.

ja tas buutu cilveeks randr ko tu nezinaatu kas uzdirstu , tad jaa viss buutu ok , bet piem cilveeks ko tu paziisti kadu laicinju , pasaka ka tava mamma ir taada un taada, piedo man bet shim indiviidam ir jaatbild par saviem vardiem

Link to comment
Share on other sites

Davai hive!!! Pasaki, cikos brauksi kauties un uzraksti man pm! Es ari atbraukshu pafilmet! Nu bus vismaz kads labums no jusu bezjedzigas dirshanas te neta! Un ari atminas, ko berniem paradit!

Nu, kas tad tur liels - parsist deguns, zila acs! 2 nedelas un busi atkal forma! Moska paveiksies un kads dabus kadu retu (sexy).

Davai!

Atsuti laiku un adresi! un ceru, ka worms ari kaut ko iepostes un nebaidisies pavicinat kulakus mazliet!

Reizem vajag izkauties - tas palidz!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nu tad go for it - hivi!

liekam stafkas? 20.gif

ev, a moš labāk uzrīkojam šovu - kaujies ar gign? katram dalībniekam tiek piešķirts savs personiskais sen sejs, kurš nedēļas laikā māca viskautkādus priomus un pioretes un tad katras nedēļas beigās kaujas ar vienu no GIGN! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

xaxax hivemaind tagad jau tu te teelo baigo veci , rigtiigi nopietnais calis ar jutaam un saviem principiem ,aizej vienkaarsi piepisies kaa lops , jo tu jau nevem vairaak biggrin.gif

btw skaties, ka pašam nesanāk pa galvu dabūt, jo neticu, ka wormijs ta laus tev tagad sevi sist biggrin.gif

Katram ir savas moraales normas

Link to comment
Share on other sites

xaxax hivemaind tagad jau tu te teelo baigo veci , rigtiigi nopietnais calis ar jutaam un saviem principiem ,aizej vienkaarsi piepisies kaa lops , jo tu jau nevem vairaak biggrin.gif

btw skaties, ka pašam nesanāk pa galvu dabūt, jo neticu, ka wormijs ta laus tev tagad sevi sist biggrin.gif

ali tu gudri dirs , bet kad tevi grib sist biggrin.gif tad saac breekt ka es jau tikai pa jokam =)

YO KEKAVA CHALi

redzeesim vai wormam ir iekshas

Link to comment
Share on other sites

Bet protams saulīt, Ja dzerot ar pazīstamiem cilvēkiem ar kuriem nav bijuši konflikti tu smejoties pasaki izejam parunāties tad es domāju tur ir jāsaprot, ka tas nav domāts nopietni, bet gan kā vienkārša pamīcīšanās, bet ko es te daru ataisnojos hivemaindam, esmu pārkāpis savas MORĀLES NORMAS .

p.s laikam tu nekad nēsi kāvies un ši ar wormu(pat, ja tas notiks) būs pirmā reize(kas varbūt no vienas puses ir apsveicami) un tapēc arī uzskati, ka grūstīšanās ir sišana smile.gif

Grūstišanās nav sišana tāpat kā picas mīkla nav tomāti tas takā būtu jāzin .

Link to comment
Share on other sites

Bet protams saulīt, Ja dzerot ar pazīstamiem cilvēkiem ar kuriem nav bijuši konflikti tu smejoties pasaki izejam parunāties tad es domāju tur ir jāsaprot, ka tas nav domāts nopietni, bet gan kā vienkārša pamīcīšanās, bet ko es te daru ataisnojos hivemaindam, esmu pārkāpis savas MORĀLES NORMAS .

zheel bet fuj1 taja briidi to nenjeema pa jokam =) dazhreiz ir labaak pievaldiit meeli dzerot , bet nahuj es to staastu 2vnieku karalim kas paliek uz otru gadu , vinjs tik un taa to nesapratiis

Link to comment
Share on other sites

zheel bet fuj1 taja briidi to nenjeema pa jokam =) dazhreiz ir labaak pievaldiit meeli dzerot , bet nahuj es to staastu 2vnieku karalim kas paliek uz otru gadu , vinjs tik un taa to nesapratiis

Kurā brīdi es palieku uz 2 gadu ? nēsi biku sajaucis ar kādu sev tuvu draugu, kas tusējot esītī nespējā pabeigt mācību gadu ?

Link to comment
Share on other sites

Kurā brīdi es palieku uz 2 gadu ? nēsi biku sajaucis ar kādu sev tuvu draugu, kas tusējot esītī nespējā pabeigt mācību gadu ?

tava lieciiba ir redzeeta un ja ar 5-6 nesekmiigam atziimem tu tiec uz nakamo klasi tad GL , tev zajibisaa skola

Link to comment
Share on other sites

arī šeit tu kautko jauc 5 vai pat 6 atzīmes man nekad ,uzsveru, nekad nav bijušas tapēc problēmu ar tikšanu pāri arī nav bijušas.

labi pietiks spamot runa šeit ir par to kāds gamadrils esi tu, ja intresē pienāc irc un izrunāsim , kautgan diezvai man gribēsies runāt ar tevi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ble totaals sviests!!! mos uzreiz aiziet visi ar katru izkauties, lai miers? Dirsanaas ir bezjedziiga.. tikai posti jums krajas.. kursh jus vaarnos ble. Taka mazi zidaini dirshaties: dabusi pa galvu, ko dirs u.t.t. Vienkarsi panem kads moderators un aizsledz topiku un viss.. Un Hivemind es tev ieteiktu labak aizej pa centru pavazajies (kino u.c.) nevis lieki te teeree laiku dirshot.. Kaa uzrodas viens taads kaa hive pro dirsejs, tad uzreiz ten visiem jasak dirsties? Es domaaju jus esat pietiekoshi lieli..

Es ieteiktu katram padomaat pirms katra sava bezjedziigaa posta vai shiet to iepostot. Have Fun ^^

guud lak !!!!!

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

arī šeit tu kautko jauc 5 vai pat 6 atzīmes man nekad ,uzsveru, nekad nav bijušas tapēc problēmu ar tikšanu pāri arī nav bijušas.

labi pietiks spamot runa šeit ir par to kāds gamadrils esi tu, ja intresē pienāc irc un izrunāsim , kautgan diezvai man gribēsies runāt ar tevi smile.gif

tici man ar tevi es nekad irc nerunaatu , jo vienk tu degrade visus cilveekus kas tev ir apkaart =) turpini taalaak labi maaciities , varbuut kadreiz vareesi pat masiinu nopirkt , pardodot visu savas gimenes iedziivi ka tu to dari jau

Link to comment
Share on other sites

ble totaals sviests!!! mos uzreiz aiziet visi ar katru izkauties, lai miers? Dirsanaas ir bezjedziiga.. tikai posti jums krajas.. kursh jus vaarnos ble. Taka mazi zidaini dirshaties: dabusi pa galvu, ko dirs u.t.t. Vienkarsi panem kads moderators un aizsledz topiku un viss.. Un Hivemind es tev ieteiktu labak aizej pa centru pavazajies (kino u.c.) nevis lieki te teeree laiku dirshot.. Kaa uzrodas viens taads kaa hive pro dirsejs, tad uzreiz ten visiem jasak dirsties? Es domaaju jus esat pietiekoshi lieli..

Es ieteiktu katram padomaat pirms katra sava posta vai shiet to iepostot. Have Fun ^^

guud lak !!!!!

Posti tu esi debils posti ??? neviens te postus nekraaj , mosh tikai tev patiik ja tev ir daudz posti un mainas zem avatara vardinjs =) no niikula uz normaalu chali 4.gif , zheel bet te nav bezjeedziiga dirshana

Btw kas tu esi Paavests ? vai kaa

Link to comment
Share on other sites

Posti tu esi debils posti ??? neviens te postus nekraaj , mosh tikai tev patiik ja tev ir daudz posti un mainas zem avatara vardinjs =) no niikula uz normaalu chali 4.gif , zheel bet te nav bezjeedziiga dirshana

Btw kas tu esi Paavests ? vai kaa

haha kas tad ? Gribi teikt taa ir jeedziiga dirsana? Tad pasaki man gudreli pie kaa laba shis viss novediis ??? m?

EDIT: Un es vairs sen nespamoju gign forumaa. wink.gif Labi ja 1,2 posti dienaa.. Un taapat tas dienas kad iepostoju nav biezhas..

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

tici man ar tevi es nekad irc nerunaatu , jo vienk tu degrade visus cilveekus kas tev ir apkaart =) turpini taalaak labi maaciities , varbuut kadreiz vareesi pat masiinu nopirkt , pardodot visu savas gimenes iedziivi ka tu to dari jau

cik man zinaams mani vinsh degradejis nav sad.gif

Link to comment
Share on other sites

haha kas tad ? Gribi teikt taa ir jeedziiga dirsana? Tad pasaki man gudreli pie kaa laba shis viss novediis ??? m?

pie taa ka juus peec kadam 2-3 dienam vareesiet ieraudziit foruma worma seju ar dazhiem defektiem

Edited by vecis2k7
Link to comment
Share on other sites

varbuut tieshaam pietiek sheit gudri dirst un sagaidiet, kas par visu sho te ir sakaams wormam...man kaut kaa liekas, ka vinjam ir pilniigi pajaat uz to, ko sheit pauzhat...

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...