Jump to content
GIGN Forum

Port!


neo007700
 Share

Recommended Posts

Man jautajums ka uzinat pareizo portu Counter Strike?/ Nu karo4e, daziem maiem draugiem iet no 27015 dazadi arzemnieki ieksa, bet citiem atkal no mistiskiem 24365 portiem iet arzemieki, man jautajums, ka pareizi uzinat kads man ir port, lai tur ietu arzemnieki?

Link to comment
Share on other sites

Blin tev nedalec, pasa pirmaja Teksta teicu ka katram tas ir svadak,Sry vecit bet lai gan es nesaprotami raksu, bet to teikumu jau gan vareja saprast, katram tas ports ir savadaks, kad uzlieku to portu ar kuru draugiem nak arzmenieki, man nenak..... Tiesam neviens nezin?

Link to comment
Share on other sites

Nu vnk gribas lai ir pils serveris, bez reklamesanas, maniem draugiem ta ir, vini iesledz serveri, viniem jau 3 minusu laika, pilns serveris ar arzemniekiem!

blje neteelo dauni.

Paprasi draugiem lai iedod tev to portu.

ja tie tik tiesham ir tavi draugi.

Link to comment
Share on other sites

"C:\HLServer\hlds.exe" -game cstrike -console -insecure -nomaster +maxplayers 10 +sv_lan 1 +map de_aztec

nedaudz pastāstīšu par to, kas tur īsti rakstīts:

    * -game cstrike (diezgan elementāri, norādam, ka serveris būs CS)

    * -insecure (valve izmanto savu antičītu VAC, bet tam nav jēga uz krakotajiem/LAN serveriem, jo tas banno tikai legālos klientus, tāpēc to jāatslēdz)

    * -nomaster (norādām, ka serveris netiek izreklamēts globālajā serveru datubāzē, mēs tak negribam lai valve mūs pieķer ar krakotu serveri, ne? smile.gif )

    * +maxplayers 10 (norāda, ka serverī varēs spēlēt 10 spēlētāji)

    * +sv_lan 1 (šim ir jābūt OBLIGĀTI, ja vien serveris nav domāts priekš legālajiem klientiem)

    * +map de_aztec (norāda, kāda karte tiks ielādēta pirmā, pie servera palaišanas)

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...