Jump to content
GIGN Forum

Raundsounds


Recommended Posts

IzlasIji Jautaajumu? Kā Uztasit Savu RaundSound Man vaig zinat Cik Winjai jabut Lielai Zinu ka waw faila bet Cik lielai! Lai winja skaneetu!! blink.gif

TAS IR VIENALGA CIK LIELA smiliez.de_2551.gif vnk jo lielaaka buus jo ilgaak playeri ka4as tavas dziesmas no servera un tas noziime kad vinjiem apniks seedet 20 min gaidit 2 dziesmas un vnk aizies biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

TAS IR VIENALGA CIK LIELA smiliez.de_2551.gif vnk jo lielaaka buus jo ilgaak playeri ka4as tavas dziesmas no servera un tas noziime kad vinjiem apniks seedet 20 min gaidit 2 dziesmas un vnk aizies biggrin.gif

smiliez.de_2551.gif nav vienalga ok es uzlik6 muziku kas iet 5min doma ies ???? smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu Pasakiet Kā Uztasit RaundSounds savu Cik garam Jābut Raund Sound Lai winjs Skaneetu uN Kā Uzlikt Winju .waw Faila Varbuut Ir Proga ar kuru tieshi Uztasit Luudzu Pasakiet! smile.gif

Tu esi kroplis sad.gif shitas ir daudz runaats ljoti bljadj daudz :@ :@ zajibal tu kuces deel ieraksti search roundsounds un tur buus pamacibas :@ :@ pidaras man ir pohas un tu perdeli smadzenes te pis :@ :@

Link to comment
Share on other sites

reku.... lai nomainiitu muuziku jaalabo .sma

//RoundSound.amxx -by PaintLancer

#include <amxmodx>

public plugin_init() 
{ 
 register_plugin("RoundSound","1.0","PaintLancer")
 register_event("SendAudio", "t_win", "a", "2&%!MRAD_terwin")
 register_event("SendAudio", "ct_win", "a", "2&%!MRAD_ctwin")  
}

public t_win()
{
 new rand = random_num(0,2)

 client_cmd(0,"stopsound")

 switch(rand)
 {
   case 0: client_cmd(0,"spk misc/twinnar")   --> šeit pārlabo skaņas atrašanos.
   case 1: client_cmd(0,"spk misc/twinnar2")   --> šeit pārlabo skaņas atrašanos.
   case 2: client_cmd(0,"spk misc/twinnar3")  --> šeit pārlabo skaņas atrašanos.
 }

 return PLUGIN_HANDLED
}

public ct_win()
{
 new rand = random_num(0,2)

 client_cmd(0,"stopsound")

 switch(rand)
 {
   case 0: client_cmd(0,"spk misc/ctwinnar2")  --> šeit pārlabo skaņas atrašanos.
   case 1: client_cmd(0,"spk misc/ctwinnar3")  --> šeit pārlabo skaņas atrašanos.
   case 2: client_cmd(0,"spk misc/ctwinnar4")  --> šeit pārlabo skaņas atrašanos.
 }

 return PLUGIN_HANDLED
}

public plugin_precache() 
{
 precache_sound("misc/ctwinnar2.wav")  --> šeit pārlabo skaņas atrašanos.
 precache_sound("misc/ctwinnar3.wav")  --> šeit pārlabo skaņas atrašanos.
 precache_sound("misc/ctwinnar4.wav")  --> šeit pārlabo skaņas atrašanos.
 precache_sound("misc/twinnar.wav")     -->  šeit pārlabo skaņas atrašanos.
 precache_sound("misc/twinnar2.wav")   -->  šeit pārlabo skaņas atrašanos.
 precache_sound("misc/twinnar3.wav")   -->  šeit pārlabo skaņas atrašanos.
return PLUGIN_CONTINUE
}

Izpēti rūpīgi pirms kautko postot zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Lai apstrādātu mūzikas failus iesaku izmantot Nero... Noka4at var no www.download.com Var izgriezt dažāda izmēra gabalus no jebkura mūzikas faila un randerot uz jebkuru formatu...

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Lai apstrādātu mūzikas failus iesaku izmantot Nero... Noka4at var no www.downloads.com  Var izgriezt dažāda izmēra gabalus no jebkura mūzikas faila un randerot uz jebkuru formatu...

Cik es esmu taisījis, iesaku Sound Forge.. P.s. download.com dabuusi XD.gif

Edited by daviskrex
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...