Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

tiko uztaisiju cs serveri, itkā viss ok, viss iet. XD.gif Eju serverī- rādas- invalid cd key (c:), tas nozīmē, kad uz mana servera ir steam. XD.gif bet ir viens āķis- es nēsmu licis nekādu steam. biggrin.gif

nu lol sikais idiot taks serveris ir jakrako X_X

ediite tev amxx nestrada XD.gif

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

tiko uztaisiju cs serveri, itkā viss ok, viss iet. XD.gif Eju serverī- rādas- invalid cd key (c:), tas nozīmē, kad uz mana servera ir steam. XD.gif bet ir viens āķis- es nēsmu licis nekādu steam. biggrin.gif

tu tiesam esi daunis. No comments.

Uzkrako swds.dll & uzliec amxx & aizej dirst dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Dieva dēļ kas tur ko nesaprast... Serveris pēc būtības ir STEAM... Tikai mēs (samaitātā) paaudze visu izmantojam nelegāli.. Kā piemēram serverus... Tapēc mēs tos nokrekojam un tie pārtop no STEAM(legālās versijas) uz NON-STEAM(nelegālo versiju)

Kapiš ????

Link to comment
Share on other sites

tu tiesam esi daunis. No comments.

Uzkrako swds.dll & uzliec amxx & aizej dirst dry.gif

vieniigais, kas var aiziet dist, ir tikai tu! smiliez.de_2469.gif muljis, i drit vai kocinj, es tev te prasiju kko pisties? mozga, jopt, shitaadu aaniishus ka tevi te riiga njem dirsaa katru dienu. smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

vieniigais, kas var aiziet dist, ir tikai tu!? smiliez.de_2469.gif muljis, i drit vai kocinj, es tev te prasiju kko pisties? mozga, jopt, shitaadu aaniishus ka tevi te riiga njem dirsaa katru dienu. smiliez.de_2524.gif

Neozh pec spama? Ko saka citi?

PS. Dalbajob, es tev pateicu, kas tev jadara, taka nedirs daudz bezjegaa!

PPS. Kas tad nem tos nabadzinus dirsa? Tu? Vai ari tu esi tas nabadzins, kuru nem pakalaa?

PPPs. Iemacies gramatiku. (jalieto komati)

PPPPs. Iemacies rakstiit! (aizej pie logopeda)

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...