Jump to content
GIGN Forum

'dēl Cs...


Recommended Posts

es nēesmu dēliņš , bet meitiņa... unsure.gif

Turklāt tagad mani visu laiku met arā un consolē rakstīts - bad svc , bad video svc , bad ... svc .. U.T.T

šis notikums sāka notikt , no brīža kad pārinstalēju CS.. smiliez.de_2125.gif

cik gadi? smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu tā, man ļoti ļoti līdzīga problēma kā tev ir jau kādu, emm, gadu aptuveni ( 10 mēneši )...

No sākuma, kad nopirku jaunu PC viss bija OK. Pēc kādiem 3 mēnešiem spēlējot Unreal Tournament 2004 sāka parādīties tāda problēma, ka kādu ilgāku laiku spēlējot PC vienkārši it kā izslēdzas ( monitors - OFF, pars PC it kā vēl šancē, vienīgais līdzekis bija RESTART ), nu tā bija ļoti reta Parādība man tolaik...

Ar laiku spēlējot visādas spēles tā problēma prakstiski "Pieauga", līdz kamēr man visām spēlēm spēlējot viņas kādas 5 līdz 15 minūtes "slēdzās PC ārā" ...

Domāju arī ka Win:XP kaut kas nav kārtībā. Rezultātā - REINSTALL

1 dienu pēc jauna XP uzlikšanas viss bija OK, nākamajā dienā jau viss pa vecam.

Nākamā doma - Pārāk pieputējis PC - attaisu kasti - ir arī pieputējis - iztīru visu ( shēmas, visus ventilātorus, mātes plati, utt.), nu jau varēju paspēlēt no sākuma bez izslēkšanās, bet pēc kādām 7 stundām atkal sākās, bet tad varēju paspēlēt vismaz kādas 30 - 50 min CS normāli...

Nākamā un tagadējā ideja ( laikam arī galējā ) - visam pie vainas ir mana ATI RADEON x700 video karte... Vēl nav bijis laika nomainīt viņu, bet tuvākajā laikā tas tiks darīts...

Pašlaik man ar CS ir tā:

- > Spēlēju uz D3D grafiku = 5 min. un PC off

- > Spēlēju uz OpenGL = 5 min. un off

- > Spēlēju uz Software = var spēlēt cik uziet... Ļoti reti izslēdzas ārā...

Nu tas tā... Mana PC stāsts.

Manuprāt tavam PC ( tāpat kā manam ) Video karte ir čupā... sad.gif

______________________

Video driveru REinstall varbūt kādam palīdz, bet ne manā gadījumā...

______________________

REZULTĀTS = Nevienu spēli nevaru normāli paspēlēt!!

Vismaz jau ilgi neesmu no CS atkarīgs [!]

Bet šī problēma man jau ir izplatījusies tik ļoti, ka pat citreiz nespēlējot spēles PC mēg uzkārties...

Dranķīgi vai ne ?

Nekas, man jau tā ir ierasta lieta... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nē nu ja jau tev tagad slēdzas ārā, tad var gadīties ka tur jau pamazām kaut kas sāk čakarēties...

Tā problēma jau nerodas tikai no CS , tā laikam rodas no Video kartes pārslogošanas, un tad viņa sāk bojāties...

Nu nezinu, dari kā gribi ...

Link to comment
Share on other sites

Kā to saprast: Es nesen pārinstalēju..un es nemāku??? Ej uz Start>Control Panel>Add or remove programs, tur atrodi Counter Strike 1.6, tad spied Remove labajā pusē. Kad viss būs pabeigts, ej uz C:\Program Files\ un izdzēs mapi Valve, tad ej savā CS installerā un ieinstalē pa jauno thumbsup.gif

EDIT: Tev skype ir? Iedod niku, pamēģināsu tev kauko iztulkot ko tev vajadzēs.

huh.gif vienkarshaal bija ieiet instalerii un un panjemt Remove kad tos 3 jaizveelas man liekas taa buus atraak zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu es nezinu vai tev taa pati probleema, kas vel pavisam nesen bija man.. Taatad man bija tads shits, ka spelejot cs restartejaas + sleedzaas aaraa kompis.. Pec menesa man jau sakaas shaada probleema: http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=15293

Nu vainiigi viirusi kas manu kompi bija paarneemusi.. Nezinu vai tev ir taa pati probleema. Bet iesaku izskeneet datoru vai nav kaads viiruss.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu es nezinu vai tev taa pati probleema, kas vel pavisam nesen bija man.. Taatad man bija tads shits, ka spelejot cs restartejaas + sleedzaas aaraa kompis.. Pec menesa man jau sakaas shaada probleema: http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=15293

Nu vainiigi viirusi kas manu kompi bija paarneemusi.. Nezinu vai tev ir taa pati probleema. Bet iesaku izskeneet datoru vai nav kaads viiruss.. wink.gif

emm, ja tu to domāji man, tad man tā vaina nav, jo esmu jau nez cik reizes ( laikam 9 vai 10 ) pārinstalējis visu PC, un nekādu labumu man tas nav devis... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...