Jump to content
GIGN Forum

Nobrucinaashana?


Recommended Posts

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kas uztaisija GIGN Forum?

Varbut vinu ari vel vainosi?

Nee labaak vaino visu pasauli and juuties COOL

*prezis* cool2.gif

OH, FUCKING, YES! THIS IS THE SOLUTION. KILL EACHOTHER SO...

EVERYBODY smiliez.de_1437.gif

1337 Hax0rZs and CracKz0rS user posted image

Link to comment
Share on other sites

Nikns ? laugh.giflaugh.gif

Nee vianoju Valve, tapec ka uztaisija CS, un izdomaja serverus, kur var but shitadas problemas

omg! shadas kludas ir nenovershamas, bez source editeshanas, protams ir iznemums problemu aizkaveshana!

oh cmon! Packets ir pirmais interneta scripts un vinu izmanto musdienas un vinu pat hacko vel musdienas, jo vins ir nepilnigs! nu tak samierinaties... Packets cik esmu redzejis izskatas shadi: Send(n/p1,0) <--- serveris neatpazist shadus te ..... un tapec crash! Salabos un blokes sho mazo packetu, nekas, rit bus jauns ar citu kodu. Pats esmu veidojis risinajumus dazadiem serveriem kuri tiek apdraudeti ar DoS packetiem, veids bija filteret packetus!

Link to comment
Share on other sites

uh oh... OPEN FIRE GORDEN, OPEN FIRE!!

I will pwn now, I will pwn in teh 1337 FUTURE

BILS GEITS IR VAINIGS KA IZDOMAJA SUUDAINO DOS !!!! devil.gif devil.gif devil.gif

PSIHS ESI?!!?!? DOS bija labaaakais OS!!!!!

Vins nekaaraas kaa Windows.

Geitss neizdomaaja DOS. vins to nopirka no kkadas firmas, pabeidza pierakstot programmai ar C++ beigaas

}

return 0;

un tad izplatiija caur savu suudaino firmu MICROSOFT

post-2-1175818986.png

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

omg! shadas kludas ir nenovershamas, bez source editeshanas, protams ir iznemums problemu aizkaveshana!

oh cmon! Packets ir pirmais interneta scripts un vinu izmanto musdienas un vinu pat hacko vel musdienas, jo vins ir nepilnigs! nu tak samierinaties... Packets cik esmu redzejis izskatas shadi: Send(n/p1,0) <--- serveris neatpazist shadus te ..... un tapec crash! Salabos un blokes sho mazo packetu, nekas, rit bus jauns ar citu kodu. Pats esmu veidojis risinajumus dazadiem serveriem kuri tiek apdraudeti ar DoS packetiem, veids bija filteret packetus!

Mja es ar domaju ka Kalvīts būs nākamais LV Prezidents :/

Link to comment
Share on other sites

tgd javaino veel tas geits, vai kaa tur ,par top ka izdomaja windows

GEITS smiliez.de_1437.gif

To Billiju var vainot daudzas lietas, kas musdienas, mums sagada neertibas!

Legalas programmas, vins izveidoja nolikumu, kur tika rakstits, kad visi softi ir jabut registretiem un jabut pardotiem 1... konkretam ipasniekam.

Vins bija tas kas nostajas pret p2p(vienigais idiots)

Vins izdomaja ka programmas, kuras ir garakas par 10 000 rindinam ir jamaksa pari 100$

To meslu var vainot daudzas izdaribas, bet nu ar so nav nekads sakars ar CS.

Use Linux! more fun, more to learn, more to laugh about noobs!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...