Jump to content
GIGN Forum

nu kas i ko?


Guest hippijsss
 Share

Recommended Posts

Es gribeetu pajautaat hipijam muusu lielajam smiliez.de_2524.gif , vai tu gadiijumaa neesi sajaucis uz klaviatuuras 24 ar 14, smiliez.de_2551.gif jo tu tieshaam neizklausies peec 24 gadnieka. Varu uzzinat kuraa skolaa tu esi gaajis?Man tieshaam neticaas, nu galiigi !

Ja taa , tad kaa tu skolu esi beidzis....

#shade

Link to comment
Share on other sites

Guest hippijsss

blee tev taisniba cmdr wink.gif es sajaucu taustinjuss smiliez.de_2551.gif uzrktiiju un aizmirsu to pateikt taka mutiski visiem atvainojos par manu stuulbo kluudu un cerams ka shis variants nekad neatkaartosies . sorry smile.gif nu ja tu gribi cmdr tad vari meleet mani kuraa skolaa es macos utt bet savu vardu es neteikshu taka nesanaaks sorry. nu bet man taa liekas ka juus dzeki esat sajaukushi forumu ja jums ir suudziibas par man tad rakstat SPAMS un tur varesiet samekleet mani smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest hippijsss

aaa DREAM es biju laukos tapee taa ilgi neraadijos nu taa man sanaaca bet tas neas bet tu vari uzrakstiit kas notika jauns pa sito laiku unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa.. protams buus kaarteejais offtopic.. tachu hippijs... tev tiesam ir tik zema pasvertiba ka tu te naac un shitaa blomeejies? vai arii tevi tas uzjautrina ka lielaakaa dalja shii foruma apmekleetaaju apreec tevi... iespejams tev ir pie kajas jo tevi neviens nepaziist.. bet nu...

tev cs laikam tiesam smadzenes sapisis....

P.S nejedzu kur skataas beernu vecaaki kas ljauj beernam Tadaas huinjas runaat un dariit.. blink.gif

P.S neesmu gulejis nakti...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...