Jump to content
GIGN Forum

The Map!


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Tas ie apspriests Miljonos topicu bet ja slinkums meklēt dari tā uztaisi visai mapei apkārt kluci un sakties vai nevienā vietā nav caurums vai arī lai vienkāršāk uztaisi kluci pa visu mapi tad iezīmē viņu nospied Ctrl+H jebšu Hollow un paņem piem. 10 un spied Enter viņš uztaisīs tukšu kubu un būs tev debesis bet lai debesīm būtu vienāda textura visu laiku aukšējā rīkļoslā nospied Map un paņem Map properties otrā opcija.

envirnoment map (cl_skyname) un ieraksti sky vārdu kādu gribi. Reku šajā adresē brauc tik uz leju XD.gif un ir parastāko sky bildes un vārdi tādi kā desrt doom1 u.t.t wink.gif

P.S ja nesaprati pats vainīgs XD.gif

Made By amnezija

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

vispar jau ja vinja karte ir liela tad taadu kluci ar debesiim apkaart visai mapei tikai idiots taisitu jo tad to4 vinja kompileesies 1-2 ned.(ka jau vincister teica)

kipa tev vajag ar sky texturu aplikt visu mapes augsdalju!

Link to comment
Share on other sites

vispar jau ja vinja karte ir liela tad taadu kluci ar debesiim apkaart visai mapei tikai idiots taisitu jo tad to4 vinja kompileesies 1-2 ned.(ka jau vincister teica)

kipa tev vajag ar sky texturu aplikt visu mapes augsdalju!

nu ja liela dolbi domē es nezinu pats es tik tā lieku visām mapēt sky es nevinai nelieku sky kluci smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

hm...No taam debesiim nekaa newar saprast sad.gif

PEEC AMNEEZIJAS TEIKTAA : Uztaisu "kluci" piepiezhu ctrl+h un vinjsh pazuud zaban.gif

Ieziimeet es ta vinju newaru smiliez.de_2477.gif

Un ieeju map properties man tur ir nevis k-kaads cl_skyname bet only worldspawn!!!

PEEC KRISIS555 teiktaa: es newaru atrast sky textuuru !!! Un aj vinju uzliktu

taapat tie buutu griesti nevis debesis evil6.gif

Ja newarat sakariigi uzraxtiit tad nafig jaaraxta ? 4ista pista daunji ! JEBAL smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

nu psc... juus galiigi negribat pamekleet? in google.lv var atras pilniiigi visu!

pie ieejat fpsbanana.com un tur arii ir pamaaciiba par sky... un tepat gign.lv arii ir kkas par debesiim mineets...

reckur ieksh fpsbanana.com kko atradu.. TE!

Un veel daudz ko var atrast caur shejieni un caur shejieni.

lai veicas.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...