Jump to content
GIGN Forum

Ienaciet


arnizs
 Share

Recommended Posts

karo4i lai es spletu cs ar normalu grafiku man vajag nvidia video draiveri, panjemu noka4aju vinju ar nosaukumu Video drivers (Nvidia) for Xp bet prikols tads, kad es vinju instaleeju man vins apstajas un uzmet sudu kkadu,tjipa ka instalacija nevar turpinaties, jo programma neko tadu nav atradusi... WTF smiliez.de_2469.gif kas vinjam jaatrod? es tach instaleeju zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

man karoch bij tieshi tas pats , un es ar nesapratu - nu kaa gan taa var buut ka izmet kaut kaadu erroru - kursh noteikti neko nepaskaidro un neljauj instaleet , njaa , bet es taksh instaleeju . bljaa , izprintee to draiveri un iemal kotletees - paliidz karoch . lai veicas .

Link to comment
Share on other sites

karo4i lai es spletu cs ar normalu grafiku man vajag nvidia video draiveri, panjemu noka4aju vinju ar nosaukumu Video drivers (Nvidia) for Xp bet prikols tads, kad es vinju instaleeju man vins apstajas un uzmet sudu kkadu,tjipa ka instalacija nevar turpinaties, jo programma neko tadu nav atradusi... WTF smiliez.de_2469.gif kas vinjam jaatrod? es tach instaleeju zaban.gif

varbuut taapeec, ka tev ir radeons, nevis GeForce?! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...