Jump to content
GIGN Forum

Metal Gear


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Iesaku citiem speeli Metal Gear Solid, drausmiigi veca bet sizheta zinjaa veel nesmu redzeejis tik interesantu speelei! Pats galvenais ka neapniik un ir daudz vietas kur bez kaartiigas piedomaashanas galaa nemaz netikt!

Grafiks prieksh (ja nemalods 96-97 gada) ir tiiri ok! Arii tie kam patiik animee es domaaju shii speele vareetu iepatikties! Dabuut vinju var protams dc++ (vismaz es tur njeemu) thumbsup.gif

post-6-1175010793.jpg

Link to comment
Share on other sites

Iesaku citiem speeli Metal Gear Solid, drausmiigi veca bet sizheta zinjaa veel nesmu redzeejis tik interesantu speelei! Pats galvenais ka neapniik un ir daudz vietas kur bez kaartiigas piedomaashanas galaa nemaz netikt!

Grafiks prieksh (ja nemalods 96-97 gada) ir tiiri ok! Arii tie kam patiik animee es domaaju shii speele vareetu iepatikties! Dabuut vinju var protams dc++ (vismaz es tur njeemu) thumbsup.gif

Kada huba ? starp tiem kuri ir man nav!

Link to comment
Share on other sites

pieтemu, ka esi izgвjis.

spзles sвkumв, kad tu dabon k-kвdu atslзgu vai disketi (hz, baigi sen pзdзjo reizi spзlзju) tur tjipa pзc kвda laiciтa ir jвparвdвs, laikam, radio frekvencei, bet man viтa vзl pзc kвdвm 10 min nebija paєadоjusies..

Link to comment
Share on other sites

pieтemu, ka esi izgвjis.

spзles sвkumв, kad tu dabon k-kвdu atslзgu vai disketi (hz, baigi sen pзdзjo reizi spзlзju) tur tjipa pзc kвda laiciтa ir jвparвdвs, laikam, radio frekvencei, bet man viтa vзl pзc kвdвm 10 min nebija paєadоjusies..

Taa frekvence man neparaadijaas es visas peec kaartas njeemu! vinja ir 140.15 ja nemaldos 140 toch bija.

Link to comment
Share on other sites

Shi spele ir da best(no senejiem PlayStation laikiem)...sizhets ari labs...Kad speleju sho speli senak es vina biju profs...bla bla bla...Es vinju vairakas reizes esmu izgajis(varbut ja kadas problmenas ir ar GAME tad var man pajautat kas un ka(bet ja atcereshos))!!!...

Speli izgaju pa 1 menesi(slikti)

Spelejot 2 reiz izgaju pa 1 nedelju!!!

Link to comment
Share on other sites

Jā pats arī esu izgājis diezgan daudz reizes un tajās VR misijās esu kādus 90% laikam izgājis (citas ir vienkārši nereāli grūtas) rolleyes.gif

Samaksāšu 5Ls tam kurš man dabūs Metal gear solid 2 - sons of liberty. (tādu versiju kur viss strādā kā nakas- filmiņas utt)

Link to comment
Share on other sites

Samaksāšu 5Ls tam kurš man dabūs Metal gear solid 2 - sons of liberty. (tādu versiju kur viss strādā kā nakas- filmiņas utt)

wolfblade man ir! man taa liekas ka ir pat cd saraxtiits kaut kaadi 5vai 6 cd! vis straadaaja ideaali.

Link to comment
Share on other sites

Jā pats arī esu izgājis diezgan daudz reizes un tajās VR misijās esu kādus 90% laikam izgājis (citas ir vienkārši nereāli grūtas) rolleyes.gif

Samaksāšu 5Ls tam kurš man dabūs Metal gear solid 2 - sons of liberty. (tādu versiju kur viss strādā kā nakas- filmiņas utt)

smiliez.de_2125.gif

Iepriekš Tu teici, ka pa 8Ls ņemsi. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...