Jump to content
GIGN Forum

IEROSINAAJUMS


daGGer
 Share

Recommended Posts

Guest darek

ES , personiigi , esmu nu riktiigi pret shito trako , stulbo ierosinaajumu , tas tachu galiigi traki radiisies arvien vairaak frageru , naaks vairaak mazu aakstu , 4iiteru uz serveru itd.

Taas mapes galiigi trakas , man neviena no vinjaam nepatiik , nu taas ir iistas frageru mapes...

BTW 2vos vaardos ES PRET.

Link to comment
Share on other sites

ES , personiigi , esmu nu riktiigi pret shito trako , stulbo ierosinaajumu , tas tachu galiigi traki radiisies arvien vairaak frageru , naaks vairaak mazu aakstu , 4iiteru uz serveru itd.

Taas mapes galiigi trakas , man neviena no vinjaam nepatiik , nu taas ir iistas frageru mapes...

BTW 2vos vaardos ES PRET.

pag, pag tu tak mums te paaraakais 4iiteru keeraajs!!!! nu veel paaris 10 nokkersi un vareesi skriet topiku uz tiesiibaam rakstiit!

Link to comment
Share on other sites

Tam es piekriitu! Bet GIGNieshi visi kaa viens buus pret! Taapeec, ja gribi fun mapus, tad vari vai nu kaadam hump.gif ,kaut gan tas neliidzees, jo visbiezhaak dzirdeesi stfu.gif , vai arii iet liidz 00.00 speeleet citaa serverii, kur tos saucamos fun (debiils nosaukums) mapus speelee cauru dienu!

Link to comment
Share on other sites

Tie boxi iceworldi vispaar sucko.. vieniigaa kuru es kaut cik atbalstu ir deagle mapiite... un jaa awp_map arii.. bet paareejaas taadas patrulas...

No need 4 aim, No need 4 tactics... and that sckz..

Link to comment
Share on other sites

kamoon aim_map arii veel ir reaala vienigais visas tas fun mapes ar vairak par 8 speletajiem ir vienakrshi galja sad.gif

Taa nu gluzhi nav! 16 speeleetaaji var 16fighter, iceworld un dazhas citas normaali speeleet!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...