Jump to content
GIGN Forum

Paliidzat Plizz! :(


4eBr1kS
 Share

Recommended Posts

man ir jaut.

eew ja var tad paskat

kad tu ar bot spele likas parak garlaiciigi bet man naca prata tada doma mosh var pret botiem spelejot ielikt war3 sh rope csdm vai ko tadu man gribetos ja kads zin shadu friiku tad pasakat man te ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

caur 'new game' tas laikam nebuus iespeejams. lai panaaktu taadu efektu, tev vajag uztaisiit attieciigu serveri ar war3 vai ko tu tur gribeeji, un uzlikt botus uz servera. pamaaciibas vari atrast googlee, lai veicas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
caur 'new game' tas laikam nebuus iespeejams.

tu maldies naughty.gif Var tā uzlikt, nokačā amxx + war3. Ņem zbot mapi, to visu ekstrakto un ieliec iekš valve/cstrike mapes, tev tikai pašam atliek uzlikt amxx un war3 modu, un tad tev būs war3 + bot wink.gif Un tālāk ej caur New Game, spied bot_add un aidā!

Link to comment
Share on other sites

man ir jaut.

eew ja var tad paskat

kad tu ar bot spele likas parak garlaiciigi bet man naca prata tada doma mosh var pret botiem spelejot ielikt war3 sh rope csdm vai ko tadu man gribetos ja kads zin shadu friiku tad pasakat man te ! biggrin.gif

Slikta ideja. vini bus parak stulbi lai izmantotu WAR3, parak stulbi lai shautu saveejos un visus CSDM.

Labaak paspeelee tu 1 vs 20 CS expert botiem, takaa to dara iisti viiri laugh.gif

100% FUN GUARANTEED.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...