Jump to content
GIGN Forum

Jaunz 1x1 Cup


ciguzins
 Share

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eij pujkas nu kaa veicas? Re ku jau 1mie SCORE biggrin.gif

30.03 16:00 - FORCE^ vs SHARp^ 14:21

30.03 16:20 - wene vs blind`5:21

30.03 16:40 - madd vs woxix 17:21

30.03 17:00 - Dr. Pepper vs Burkans 1:0

30.03 17:20 - The Adik vs BurN 14:21

30.03 17:40 - dyversant! vs reload 11:21

30.03 18:00 - [Mass]*kaza4ok* vs r3nam3 5:21

30.03 18:20 - Nyox vs sny 0:1

30.03 18:40 - tomahawK vs TRG 1:0

30.03 19:00 - Lixon vs xiqu

30.03 19:20 - pAhmel vs forT

30.03 19:40 - flashback vs F1 1:0

Interesanti,jau dazhi rezultati zinami,pirms speles sakuma biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

P.s. kaza4ok reali ieravis veenaas devil.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

nu ok atziisto mana vietaa speleeja klasesbiedrs(NOPIETNI)(neesmu pidr kur6 tagad melotu) negribeejas ar adminiem runaat i parlik laiku jo redzeeju demo ka burn speeleja un pats vinju b saliktu nu bet bet... jau agraak saku vijbtsa ka tik6u talaak nui bet tas pofig..

man sveer6anas sacensiibam bija 17:00 un rit man ir sacensiibas...

nu ko padariisi upset.gif

EDIT: un burns bija nokaveejis 29 min un wox1x vinjam neieskaitiija zaudeejumu un pateica esi cilweeks .. kaut likumos bija teikts otradaaak.. jo vins vina klana members.. ..

ubju padlu

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

nu ok atziisto mana vietaa speleeja klasesbiedrs(NOPIETNI)(neesmu pidr kur6 tagad melotu) negribeejas ar adminiem runaat i parlik laiku jo redzeeju demo ka burn speeleja un pats vinju b saliktu nu bet bet... jau agraak saku vijbtsa ka tik6u talaak nui bet tas pofig..

man sveer6anas sacensiibam bija 17:00 un rit man ir sacensiibas...

nu ko padariisi upset.gif

EDIT: un burns bija nokaveejis 29 min un wox1x vinjam neieskaitiija zaudeejumu un pateica esi cilweeks .. kaut likumos bija teikts otradaaak.. jo vins vina klana members.. ..

ubju padlu

ev gjeenij!

Noteikumos ir rakstiits ka speletajs var nokavet 10 min. Kaa jau teici vinsh iradas 29 a spelei bija jasakas 20. tatad vinsh paspeeja. Nevajag te atrunaties tu zaudeeji un viss - kaut vai tavs draugs. AA un runajot par to ka speleja tavs draugs - paldies ka pateici. Turpmakajos kausos tu nepiedaliiisies!

Link to comment
Share on other sites

macho, tu zaudeesi unseenam, samierinies smile.gif

kārtējais stienis. lai gan man likās ka tas nebija unseens, bet kāds feikniks. man personīgi nenormāli trīcēja rokas. vienkārši drausmīgi. zaban.gif

ā, izrādās bija viņš. nu nezinu. vajadzēja testam turnīrā iestāties, viņš mani izownotu smile.gif a tagad. nāksies visus nošaut.

Link to comment
Share on other sites

NOPIETNI? ka tu zini ka chiteris? Vinjsh mani no 21 kill kadus 19 HS ielika blink.gif Nez it kaa nebija uzkritoshi fragi,bet nu spele LABI! Bus demku japieprasa smiliez.de_2524.gif

bieži čalis taisija gatherus. happy.gif , tas daudzko izsaka cool2.gif . Citos gatheros viņu vnk dēļ wh bieži vien neņēma

Link to comment
Share on other sites

ev gjeenij!

Noteikumos ir rakstiits ka speletajs var nokavet 10 min. Kaa jau teici vinsh iradas 29 a spelei bija jasakas 20. tatad vinsh paspeeja. Nevajag te atrunaties tu zaudeeji un viss - kaut vai tavs draugs. AA un runajot par to ka speleja tavs draugs - paldies ka pateici. Turpmakajos kausos tu nepiedaliiisies!

ble lol vins nokaveeja 20min bet woxix pateica lai pagaidod.. jo vins ir vina kllana members... ubeisa!!!

Link to comment
Share on other sites

man tjipa šodien 16 bija spēle, bet tajā laikā uz basi (Barons vs Kalev) biju smile.gif

p.s. barons smird! nejēdz spēlēt

tu viens pats nospēlētu labāk, tas nekas, ka viņi palikuši bez sava centra, zāles pīpētāja, Stīva Riča, ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...