Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Guest priedzza

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Wallhack Block

Rapid/Burst Detection

Alias & Cvar Detections

Name Violation Detections

SkyWalkGuard

Edited by priedzza
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif

varbut vinjam atvalinajumu uz 2 ned iedodiet ?

HLG strada tikai server side.. respektivi to klientam nevaig ka4at...

tas ir nedaudz nubisks jo tas ker tos kas spiez pogas (end del f1 - f12 etc..)

man piem uz end ir swich teams, un uz f12 amxmodmenu iebindoti.. taka ta nav parak gudra izvele... biju atradis kkadu "booster" tb antichits bet nezinu vai tas strada.. drizak ed resursus (LOL) enivei labakas zales ir labi admini, vai ari [GIGN] buster smile.gif

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza
varbut vinjam atvalinajumu uz 2 ned iedodiet ?

nu blja moska izlasi visu postu nevis nokope no posta vienu dalu un tad muld kaut ko es tachu tur pateicu beigas ar melniem burtiem! smiliez.de_2428.gif laikam lasit nemaki tapec veelreiz rakstu

Wallhack Block

Rapid/Burst Detection

Alias & Cvar Detections

Name Violation Detections

SkyWalkGuard

Link to comment
Share on other sites

nu blja moska izlasi visu postu nevis nokope no posta vienu dalu un tad muld kaut ko es tachu tur pateicu beigas ar melniem burtiem! smiliez.de_2428.gif laikam lasit nemaki tapec veelreiz rakstu

Wallhack Block

Rapid/Burst Detection

Alias & Cvar Detections

Name Violation Detections

SkyWalkGuard

un ko tas man dod !!! so es jau zinu!!!! man vajag lai kaads izskaidro kaa darbojas HL guard!!! Peeec kaaadas sisteemas tas darbojas ????

Link to comment
Share on other sites

cik no savas pieredzes zinu tad hlguards speej detekteet tikai rapid&burst fire, kaukadu tur multihack (hvz kaukads skripts) bug jump (vai ka vinu utr sauc) nick change.. un visadus citus meeslus, bet reali kert cdhack un paareejos slavenos hakus vinjhs nemaak ... wink.gif taaka tu vienigi vari ciiniities ar skripteriem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...