Jump to content
GIGN Forum

/bani/psihostati/hltv


Recommended Posts

Nu es te rakajos par forumu bet neko prieks sevis neatradu =/

tapec ludzu palidzibu!

1.Ka uzlikt sava weba Ban litu - kad uzradas kad un kas ir nobanots ( web stav uz cita PC ka serveris)

2.Ka uzlikt psihostatus ja web atrodas uz cita PC ka serveris

3.Ka automatizet HLTV kompresacijas skriptu -> tip kad man nevajag manulai katras 30 min vert vala savu lapu !

LUDZU PALIDZAT

smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

automatiski? inkludo kompresijas skirptu sava galvenaja lapa - ja tev vina ir pietiekami apmekleta, tad neklikosi katras 30 min. biggrin.gif

emm, bet var ari ar html - HTTP-EQUIV="Refresh".

Varbūt es kļūdos, bet tas refresh strādā tikkai tikmēr, kamēr tā lapa, kādam ir atvērta!!!1 Šādos gadijumos, ja grib, lai ik pēc noteikta laika tiktu palaists kāds php or smt scripts, tad uzliec task schedulerā, noteikto procesu un noteikto laikU!!

Link to comment
Share on other sites

Varbūt es kļūdos, bet tas refresh strādā tikkai tikmēr, kamēr tā lapa, kādam ir atvērta!!!1 Šādos gadijumos, ja grib, lai ik pēc noteikta laika tiktu palaists kāds php or smt scripts, tad uzliec task schedulerā, noteikto procesu un noteikto laikU!!

ja, strada, kad cilveks ir weblapa, bet vins noteikti [ vispar nav divu domu ] lieto windows xp, tatad firefox vala un gatavs. ja jau vins rakstija, ka visu laiku jarefresho, tad sis variants bus ideals. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...