Jump to content
GIGN Forum

Kz Pamaciba


La Gr!m
 Share

Recommended Posts

Kaut kā nesmui paņemt dažus teikumus no mans pamācības, manus linkus. Varēji vismaz pārtaisit tekstu un aplodot manas demkas savā FTP nevis izmantot musējo.

Itka jau nekas traks nav, bet vismaz varēji pierakstiit no kurienes ņēmi infu, tomēr tas ir darbs raxtīt pamācības un taisīt demkas dry.gif lol pat bildes ir manas :E, varēji uzreiz visu manu pamācibu likt iekšā Oo

p.s Pietam sadaļa, kurā jaliek savs radošais šits :]]

Edited by ANtye
Link to comment
Share on other sites

sviests. tādas pamācības jau ir entās + daudz labākas par tavējo.

p.s.

cik longjumpus esi uztaisījis?

Da vairak ir neka tev Mr.PRO

  Kaut kā nesmui paņemt dažus teikumus no mans pamācības, manus linkus. Varēji vismaz pārtaisit tekstu un aplodot manas demkas savā FTP nevis izmantot musējo.

Itka jau nekas traks nav, bet vismaz varēji pierakstiit no kurienes ņēmi infu, tomēr tas ir darbs raxtīt pamācības un taisīt demkas dry.gif lol pat bildes ir manas :E, varēji uzreiz visu manu pamācibu likt iekšā Oo

p.s Pietam sadaļa, kurā jaliek savs radošais šits :]]

Piedod Antye pavs posts tika EDITOT un domats bij prieks musejiem memberiem ! Un kamer lasis tavu macibu nojugsies tadel es uztaisiju iisak

Link to comment
Share on other sites

Da vairak ir neka tev Mr.PRO

Ēē, labi ka tu zini ka es esmu PRO, bet tāpat kā tev ir sūdīgi ir ar latviešu valodas zināšanām, tikpat sūdīgi ir ar matemātiku, jo ja rēķina cik reizes kaut kas ir izdarīts, tad 0 nav vairāk par neko.

ble gramaturgs laugh.gif. That makes a perfect member title smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...