Jump to content
GIGN Forum

Palidziet Manam Cs Serverim!


Recommended Posts

LUUDuz luudzu pamaciet un pasakiet !! GRIBETOS uzlikt HLTV kas filmetu visu laiku!!!! atradu vienu pmaciibu tik tur ir tikai CODE un neirubiju kur tie codi jaliek , mosh kads zin kadu labu linku kur ir laba pamaciiba???

Gribetos ar uztaisiit ka serverii ir boti ( ne visu laiku) nu cip es saku serveri un tad jau raadas ka ieksha ir 2 speeleetaaji ta kads ieiet ieksha un viens bots nomirst un es speleeju pret 1 botu kad ienak velvien dziivs cilveks visi boti pazuut!! zZinu ka tas ir iespeejam!!!

Gribetos kautko pret chiiteriem! antichiiteru vai kautko tadu pamaciet ka ciiniities pret chiiteriem kad es nesmu pie PC Nuuudzu paliidzat!

Link to comment
Share on other sites

kas pa kode ? kaads sakars te vsp ir ar kode ? blink.gif

vnk palaizat hltv.exe, vinsh ir Valve mapiite un tur ir arii hltv.cfg ieraxtat tajaa hltv.cfg

connect "juuusu uuber krutaa servera IP"

record "ieraxta nosaukums"

name "HLTV niks"

vis luuk jums HLTV uz servera, kursh raxta demo demo saglabasies cstrike mapiitee. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bet kaa var izdariiit taa lai demo var novilkt nomajaslapas !!

nju tur atradu tos kodus Kompresācijas skripts , un

Apskatīšanas skripts bet nezinu kuraa vietaa kaadaa failaa vinji jaliek wink.gif

ja tu gribi lai baigi smuki izskataas, jaamaak arii php, jo tie koodi kuri tew ir, vini ir galiigaa dibentinjaa, vinji ir jaalabo.! wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Luudzu pasaki kuraa~vieta to saglabaa

O tagad saglaaa thx!

Bet ka tvert To s failus ar kadu progu!!

ja tu pat to nejēdz, tad priekškam tev demo vispār? tikkai ar dēmo krānu nepagarināsi.. un es nesaprotu, kādēļ šīs tēmas tiek atkal un atkal pārspriestas, ja tam nav jēgas..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...