Jump to content
GIGN Forum

Port Forwarding


Recommended Posts

Vai kāds nevarētu sīkāk paskaidrot kā noforwardeet port routerii lai citi tiek iekshaa manaa cs serverii??esmu izskatiijis nezcik topics un saites tieshi par savu routeri arii portforwarding saitaa staav raxtiits kkas ka kjip nevar vai kaa tad nu luudzu ka kaadam ir kaada 6ara ka to var izdariit plz uzraujat add smile.gif MANS ROUTER DLINK DI-604 !

Link to comment
Share on other sites

citeeju sevi : [arii portforwarding saitaa staav ]

biggrin.gif tur nekaa nav prieksh mana modelja !:\

Virtual Server

Virtual Server is used to allow Internet users access to LAN services.

Enabled [] Disabled []

Name [ ]

Private IP 192.168.0.

Protocol Type TCP/UDP/Both

Private Port [ ]

Public Port [ ]

Schedule always

KKaa ta izskataas tas viss manaa compii bet ko taalaak kas jaaraxta pie kaa?need help:)

Edited by Sku11
Link to comment
Share on other sites

es kjipa tgs noviluto hounju, un man prasa kkaadu kodu?! pasaka, ja kaads zin! sad.gif

EDITED: aa nu lap atradu, ka nekaadi kodi nav jaaievada.. wink.gif tagad es gribu zinaat, vai tajaa mirklii, kad es ievadu to savu routera paroli un user name, vai kkaadi hakeri to nevareetu uzzinaat? nezinu, vai shii proga ir drosha! sad.gif

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

es jau no teemas nenovirziiijos!!!!!!!!! man vajag, lai kaadz man arii paliidz, jo man ir taadi pati probleema! un caut to programmu to probleemu var noveerst, bet tu esi vai nu vnk stulbz vai arii negribi saprast... un lai es tagad izdariito to, ko man vajag man vajag zinaat kkaadu kodu, kuru vinjsh pieprasa!

Link to comment
Share on other sites

nju kaadz nevar pateikt, vai shii programma ir drosha un nenozaks no maniim nekaadu informaaciju, vai kko man nenochakareeS!!!!! ;(

http://portforward.com/routers.htm

Link to comment
Share on other sites

r1lexY es jau visu to, ko tu man peteici zinaaju.. man vajag zinaat, vai taaa programma kuru es tur nokachaaju ir drosha? vai taa programma nevar nekaadi izmantot manu interneta pisleegumu utt... jo es zinu, ka var uzlikt taa , ka taa informaacija, kuru tu ievadi var arii saglabaaties kaadaa websaitee utt.. wink.gif un taadajaadi kaads vareetu uzlaust kko utt.. smile.gif pats esi lietojis to programmu? aa un atbildi uz visiem jautaajumiem plzz.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

r1lexY es jau visu to, ko tu man peteici zinaaju.. man vajag zinaat, vai taaa programma kuru es tur nokachaaju ir drosha? vai taa programma nevar nekaadi izmantot manu interneta pisleegumu utt... jo es zinu, ka var uzlikt taa , ka taa informaacija, kuru tu ievadi var arii saglabaaties kaadaa websaitee utt.. wink.gif un taadajaadi kaads vareetu uzlaust kko utt.. smile.gif pats esi lietojis to programmu? aa un atbildi uz visiem jautaajumiem plzz.. wink.gif

Kaada programma? blink.gif

PS. Man pasham arii ir routeris, bet neveins manu webu nav uzlauzis biggrin.gif

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

nekas nekas... sajaucu.. nevajadzeeja neko kachaat... biggrin.gif es itkaa tagad visu dariiju peec mana routera pamaaciibaas ( kaa tur raxtiits) un man izmet taadu erroru.. wink.gif

post-2-1172169266.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hmm es saprotu daudz mazaak kaa tu.. biggrin.gif a ja piemeeram man izdodas viss ar to forwrdeeshanu.. man CSaa tad arii kkas jaamainai? vai kaa? jo vienkaarshi man taapat raadaas tas routera ip pie servera ( servera tabulaa ) . bet tas ir ar visu to erroru.. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmm es saprotu daudz mazaak kaa tu.. biggrin.gif a ja piemeeram man izdodas viss ar to forwrdeeshanu.. man CSaa tad arii kkas jaamainai? vai kaa? jo vienkaarshi man taapat raadaas tas routera ip pie servera ( servera tabulaa ) . bet tas ir ar visu to erroru.. sad.gif

neee man arii serverim raada IP 192.168.**, bet ja forwardee viss iet tapat, nekas nav jamaina smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vajadzeeja pirkt stulbaaku routeri, lai nebuutu taa jaachakareejas... biggrin.gifbiggrin.gif mans ir paaraak gudrs. sad.gif es nezz ko lai dara manas serverim var pieconnecteties tikkai ar 192.168..... sad.gif

p.s tev skolaa nav jaabut? biggrin.gif

p.s.s mosh tu vairs neej skolaa? wink.gif

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

r1lexy pasaki skype nicku.. ja negribi teikt forumaa atsuuti map pm.. smile.gif es peec kaadas 1h vai avrbuut nedaudz veelaak tikshu pie otra komja un tad tev paa skype uzraxtiishu... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...