Jump to content
GIGN Forum

Chaw Man Problem Ar Dezitadet Server!


Recommended Posts

MAn baac tagat viena problemka man vins daudzreiz vnk apstajas un neiet talak neviens nevar spelet jarestarte servaks un vis iet vnk neiet laiks apstajas ko radqa un viss jaspeiz alt+ctrl+del un tad end task un tad isledzas un tad ajrubi un tad atkal peec apmeram 30 min tas notirk un taa visu laiku jau zb palidziet!

sad.gifsad.gifsad.gif

smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

MAn baac tagat viena problemka man vins daudzreiz vnk apstajas un neiet talak neviens nevar spelet jarestarte servaks un vis iet vnk neiet laiks apstajas ko radqa un viss jaspeiz alt+ctrl+del un tad end task un tad isledzas un tad ajrubi un tad atkal peec apmeram 30 min tas notirk un taa visu laiku jau zb palidziet!

sad.gifsad.gifsad.gif

smiliez.de_2469.gif

iepsejams ka tev kaads pingo serv !!!

Link to comment
Share on other sites

Saproti es jau daudz reizes parinsteleju bet tapat tas ir ! kadsmosk man pateiks ludzu nu rakstat palidzat ja var mosk vins man pateiksa ka taisit servaku pa jaunu un ka vins taisa! ?/?? smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gif

uzraksti skaidraak un konkreetaak (piem. kaadus errorus izmet servera konsole)

PS.

Raksti, mazliet gramatiski pareizaak dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Saproti nekadus errorus nemet vnk apstajas un viss ja sple cs kad ieklemejas tad ta ir apstajies uz tas vietas un viss stavi kamer neiziesi no servaka a man uz ta servaka pasha neko nemet ari araa vnk apstajas un viss vajag rr servaku un tad strada! huh.gifhuh.gifhuh.gifhuh.gif

Link to comment
Share on other sites

Liekas ka esi parak daudz fignjas uz servaka uzinstelejis nonjem nost stats me un nospied ctrl+alt+delete un pie hlds servera varada piespies labo peles pogu un set priority - realtime un laikam tas viss biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...