Jump to content
GIGN Forum

kodmen


macho
 Share

Recommended Posts

Taatad... saakaas viss ar raundu uz NOX servera de_train kartee. Dzheks ar niku "kodmen" pamaniija starp vilcieniem tumshu teelu un ignoreejot vislaik no jauna uzrodoshos uzrakstus "You attacked a teammate" (vai kaa tur) ekraana labajaa stuurii shaava pa savu komandas biedru (sho es uzrakstiiju tiem idiotiem kas veel to nav sapratushi). Shis (pareizaak shii) vinja komandas biedrene bija Slepkava - admine (ja taads vaards eksistee). Vinja daudz negaidiija kameer kodmens vinju pavisam noshaus un dzheku izkikoja.

Puisis naakamajaa raundaa ienaak atpakalj serverii. Nopeer AK. Saak laadeet pa mani. Noshauj mani. (revenge logs uzreiz paraadiijaas un nozuda - nesanaaca man nekas).... - naakamais raunds - kodmens mani atkal noshauj saakumaa... - + veel shauj pa "eX". Anyway - puisis kopumaa mani (ar labu rezultaatu un liimeni [war3]) noliek 3 reizes un meetaa tekstus pa vidu apmeeram shaadus "Nu jums labaak palika? Ko izkikojaat mani?" ..........

Vinsh man pirms tam bija suutiijis meilus... peec shii "jautraa" NOX piedziivojuma es vinjus izdzeesu - zb. Tagad kad atbraucu no liigoshanas atrodu veel 4 meilus. Lai cilveekiem buutu interesanti - iekopeeshu vinjus te. Un laikam atbildeeshu...

1.

te kartejo reiz tevi trauce kodmen es gribeju registret savu klanu LCKY varu

paskaidrot ko tas nozime -lunatic cast kill yorself.

nu pliz palidzi man vinju registret es meginu bet nekas nenotiek pat neparads

kad gaida admina apstiprinnajumu plizzzzz palidziii

2.

eu mancho zini ir tada lieta es vakar pieregistreju savu klanu man atnaaca

apstiprinajusm par klana registraciju bet izvietots vinjs netika majas lapa

kadelj???

mana klana nosaukums bija [LCKY]

kape ta??

nu es tak domaju ja atnak apstiprinajums kad ir registrets vinjam bija

japaradas tu rwegistracijaa ta kad citi zin kad tada klans eksitee kapec ta ???

3.

pliz nonjem man banu nost man ir uzlikts bans uz datora gignai ludzu nonjem

man taja datora ir iets ar sadiem nikiem paskaties kurma nikam ir bans un

nonjem ludzuu es nebiju vainigs kad ta izdarija pliz nonjem neviens vairs ta

nedaris plizzzzzzzz...

sadi niki ir lietotii..

kodmen

Ultimat

rodney

un vel rodney ir ari tadas ka svitrinjas bijusas a un vel ir bijs blusins

ludzu nonjem jo seit ir datorsalons un ir citreiz tadi lohi kas izboja visu es

ar uz katu kad bans ir jaliek bet ludzu nonjem es zinu kad tas ir tavos

speekosss ludzu nonjemmm smil.gif

4.

taks atkal kartejo reiz es man vajjadzetu nomainit klan mastera paroli ludzu

plidzi ka to var izdarit??

Taatad.... redzi dzhekinj... neskatoties uz to ka tu man esi izbesiijis ar saviem luugumiem un n-tajaam veestuleem es tev veelos pateikt vienu.... - ja man sanaaks ar tevi vai kaadu no taviem nikiem saskrieties uz gign servera tad maigi izsakoties TU MIRSI. Tavs kretiiniskais gaajiens NOX-aa mani uz to momentu izbesiija diezgan speeciigi. Un ne jau tas ka mani shaava nost. BET TAS DEBIILISMS - shaut pa saveejo un peec tam shaut pa VISIEM (!!!!) dirshot ka visi tevi kikoja... smiliez.de_2477.gif

mani kaitina siikie.... divkaart kaitina siikie kretiini.... .... tavam kretiinisma koeficientam pakaape ir lielaaka nekaa cuukai sari (es zinu ka tu sho teikumu nesaprati jo esi stulbs) [zheel ka man vienalga]

uz taviem e-mailiem es neatbildeeshu bet ja veelies tad kretiiniskaakos es varu ielikt forumaa lai cilveeki pasmejas....

Link to comment
Share on other sites

tas ka tas lcky ir tas man nekasa - man tik priecinsh buus kad tas cincis uz manis gign serverii uzrausies

P.S

Siikie, kas runaa maz vai nerunaa vispaar, nespeej kaitinaat (ja vien shii "maz" runaashana neaprobezhojas tikai ar kretiiniskiem smailijiem).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...