Jump to content
GIGN Forum

3[oa]_aim


SNAIPER
 Share

Recommended Posts

Nu tā kā man pirmā map izgāzās,es nezaudēju cerības un vēlējos izveidot new map.Sākumā šī map bija domāta kā FY bet kļuva aim ,jo ban parādījās viena maza kļūda es nezinaju kadus ieročus liek standarta FY mapēs. smiliez.de_2125.gif Tā iznāca jauna map 3[OA]_aim!!!

P.S. Varētu kāds pierakstīt kādus ieročus izmanto FY mapēs tikai ar tadiem nosaukumiem kā VHE.TNX

Ceru dzirdēt daudz kritikas,bet arī kādu labu vārdu! smile.gif

vincister: ko es teicu par skrīniem?!?

3_oa__aim.bsp

Link to comment
Share on other sites

5/10 diezgan norm .. tikai tas tev 2 staavs taads pastulbs i kraasa nepiemeerota.. a taa malacies esi pacenties? evil6.gif

Nu otrais stāvs es domāju lai lidzinātos drusku labaratorijai!A lielākā kļuda manā map ir tās bardūras!!!Viņām var iet cauri!!! unsure.gif

EDIT: Nu ja tev nepatīk otrais stāvs kā viņu varētu izlabot??? rolleyes.gif

Edited by SNAIPER
Link to comment
Share on other sites

Jā teikšu kā visiem nepatīk ka nav ēnu un vis tik spilgts tongue.gif nepatik ka nevar normali konteineros ielist biggrin.gif te mala pa augstu tad galva sitas pret gaismu tongue.gif tad kastem un konteineriem pie malam ir izstipta tekstura. Nav lidzīga aim mapēm rolleyes.gif Trepes at nepatika sad.gif

Patika ka ielien indīgajā kastē njem nost dzīvības smile.gif patika arī otrā stāva tekstūra (nez ko citi tur piesienas) tongue.gif Vispār izvietojums arī patika. Ja visu salabotu un saliktu pa mapi ierochus būtu forša fy mape thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

patīk:2.stāva tekstūras(nez par ko visi piesienas??),sākumā(kad startē) tekstūras sienām...

nepatīk:ka var iziet cauri caurspīdīgajam žogam,ka iedod tikai 1 aptveri pistolei,trepes dažviet izkatās padebīli...nu jā,neesu no kritizētājiem,bet ieliekšu 6/10,jo tā 1 balle zemāk par caurejamo žogu+1 aptvere..

wink.gif vispār tā normāli,un kastēm kā redzu,izmantoji carve XD.gif .

p.s.kur tāda debīla skaņa????!?111111111oneoneone smiliez.de_2428.gif

Edited by Ganupuika
Link to comment
Share on other sites

4.5/10 no comment viss jau ieprieksh tika pateikts...

Link to comment
Share on other sites

un veel kko gribeeju pateikt. .. sac kko jaunu kko orginaalu .. kko pa uudeni vai kko taadu .. un netik tizlu lai viss buutu diezgan atbilsto6i .. un pacenties.. nu 6is .. vareeji labaak nu bet bet... takaa davai .. gaidu tavu next mapi..!!!! evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā teikšu kā visiem nepatīk ka nav ēnu un vis tik spilgts tongue.gif nepatik ka nevar normali konteineros ielist biggrin.gif te mala pa augstu tad galva sitas pret gaismu tongue.gif tad kastem un konteineriem pie malam ir izstipta tekstura. Nav lidzīga aim mapēm rolleyes.gif Trepes at nepatika sad.gif

Patika ka ielien indīgajā kastē njem nost dzīvības smile.gif patika arī otrā stāva tekstūra (nez ko citi tur piesienas) tongue.gif Vispār izvietojums arī patika. Ja visu salabotu un saliktu pa mapi ierochus būtu forša fy mape thumbsup.gif

OK tikai ka sataisit lai neielikt parak daudz ierocu kadi ieroci ir FY mapes tikai vajag tadus nosaukumus ka VHE jo tur citadaki.PLIZZ HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

patīk:2.stāva tekstūras(nez par ko visi piesienas??),sākumā(kad startē) tekstūras sienām...

nepatīk:ka var iziet cauri caurspīdīgajam žogam,ka iedod tikai 1 aptveri pistolei,trepes dažviet izkatās padebīli...nu jā,neesu no kritizētājiem,bet ieliekšu 6/10,jo tā 1 balle zemāk par caurejamo žogu+1 aptvere..

wink.gif vispār tā normāli,un kastēm kā redzu,izmantoji carve XD.gif .

p.s.kur tāda debīla skaņa????!?111111111oneoneone smiliez.de_2428.gif

Skana laikam no koiteinera tas mazas kastes!

Ka satisit lai butu vairakas atveres?

Izmantoju ne carve bet ctrl+H

Link to comment
Share on other sites

un veel kko gribeeju pateikt. .. sac kko jaunu kko orginaalu .. kko pa uudeni vai kko taadu .. un netik tizlu lai viss buutu diezgan atbilsto6i .. un pacenties.. nu 6is .. vareeji labaak nu bet bet... takaa davai .. gaidu tavu next mapi..!!!! evil6.gif

OK centisos bet man mapes pa udeni neparak bet nakamaja projekta buss udens!!! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...