Jump to content
GIGN Forum

Palidziet Ar Cs Servaku!


Recommended Posts

Hi man atkal kibele tas servaks tad vins not respording taisa sev tad vins nelaiz ieksha speletajus tad vinu vispar nevar ieslegt kas ta pali lietu palidziet Kompis man loti labs jauns 780 latiem pirku tikai kasti takshto tur kaut kas ar datiem vai kaut ko citu ja kaads var palidzet tad rakstiet varbut kads var palidzet sataisiit norm. servaku bez visaam fignaam bushu pateicigs acc garantets servaks bus loti populars jo man uz veca staveja viss laik bij pilns servaks tak shto ne zrja!

P.S. ja nav slinkums protams skype niks vknok_kiler_evel

Plzz dariet ko variet!

post-2-1171657261.jpg

Link to comment
Share on other sites

dari ta panjem atver cs_1.6_ful_patch_v6.exe panjem uninstall tad kad atinstaleji panjem izdzes visu ko vien vari no valve mapes un tad instale pa jaunam tad dabon kkur nokrekotu swds.dll failu vai ari pats kreko pets tavas izveles .. tongue.gif un tad panjem no kada gatavu addons pacinju un iemte cstrike mapite .. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tur jau ir tas es pat nespeleju ar botiem man vini neiet swds.dll ari nomainiju tad man rada tadu hlds exe kiap close debug visu laiku tadu rada nu i viss neiet!

sad.gif ja kads var nevarat man palidzet sataisit kaa juuss taisat servaku plzz~!

Es zinu ka tas ir liels un tads darbs bet ispalidzet cilvekam var vaine?

wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kar4 pastāstīšu tew kā visvienkāršāk uztaisīt serveri

Sāksim ar to kad jānovelk amx mod x full instaler kuru atradīsi šeit ---> http://www.amxmodx.org/downloads.php

kad novilkts atver vaļā un ieinstalē. Kad pirmais ir ieinstalēts atveras vaļā vēlviens instals tur ej uz priekšu līdz nonāksi līdz izvēlei kur uz leju būs visāda huiņas tur ieliec aplīti uzraxtā

Select mod directory un tew vajadzētu parādīties vienam logam tajā logā atrodi cstrike mapi, kas atrodas Valve/Cstrike uzklikšķini un nospied next. Kad viss ieinstalējās nopdied Close vai Finish (īsti neatceros) un amx tew ir uzinstalēts pectam ja gribi rank un visus tos no tās pašas saites ko jau tew iedevu novelc

Counter-Strike addon ja tew ir windows tad velc 1.76c Windows bet ja Linux tad 1.76c Linux kad tas izdarīts tur iekšā ir addons mapīte amx instalācijas laikā mēs ieguvām cstrike mapē jaunu addons mapīti un tagad šo addon ko novilki liec cstrike mapē un kad parādās vai aizvietot failus spied yes to all un serveris gatavas palaižam ar hlds.exe kas atrodas Valve mapē ceru ka tu māki uzlikt adminus un visus tos pārējos huiņas smile.gif Ceru ka nekur nekļūdījos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...