Jump to content
GIGN Forum

Websz


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

uzraxti man preciizu saitu, kuraa tu izveidoji savu webu.... iespeejams vareeshu paliidzeet!

Link to comment
Share on other sites

tur raxta semaakajaa daljaa ir raxtiits per ielogoshanos!! raxtiits ir

Tad gaidām līdz parādīsies sekojošs uzraksts CLICK HERE TO LOG IN!, spiežam uz viņa un mums atvērsies lapa kur prasīs ievadīt Enter your user name un Enter your password , aizpildām to un spiežam Log me in.

bet tur pirmsatm ir svariigz texts, kuru noteikti izlasi un tad jau zinaasi, kaa ielogoties!! ir jaaizlasa viss!!!!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa es pats tagad meegjinu uztaisiit to serveri, bet neaprotu, kas man iisti jaadara... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif esmu ticis liidz tai vieta, kur jaaspiezh phpmyadmin... es uzspiezhu un man paaraadaas taadz suudz... biggrin.gif

post-17-1170536565.jpg

Link to comment
Share on other sites

man arii taa bija ar shito jauno exploreri. dari taa - lejaa kur tev ir tas baltais suudinjsh [wamp ikona] uzspied ar kreiso pogu 1reiz, un tad izleks stabinjsh ar iespeejaam. otrais no augshas ir phpadmin, uzspied uz taa un enjoy! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lol smiliez.de_2125.gif es taksh to jau tieshi spiedu man tas izmetaas!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

emm, skype iisteniibaa nav obligaati jaasleedz aaraa. vnk ieej Tools/Options/Connection un tur kur rakstiits 'use port 80 and 443 as...' tur iznjem aaraa kjeksiiti, tad rr wamp'u un vajadzeetu iet. ja kas, pm savu skype nick, paliidzeeshu. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

zb jau... :S apnika 4akareeties, laikam man vienkarshi nav lempts un viss.. smile.gif lai to dara kaadz cits.. biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...