Jump to content
GIGN Forum

Serveris


Recommended Posts

Cik reizes esmu jau postojis un man neviens neko tādu īpašu naw palīdzējis sad.gif man ir problēma ar serveri viss ir taisīts pēc worm pamācības kad ieslēdzu serveri viss aiziet un pēkšņi kkāds error (bilde apakšā) man teica ka swds.dll vainīgs dabūju kārtīgu un ejošu swds.dll bet takvaitā neiet rādās viss tas pats plz Help

post-2-1170088084.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu lol jaa maaku smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2469.gif bet janem jau cits amxx kad man bija shitie tad ari nebija visas funkcijas kr4 jaunie ir shiti vecas tradiicijas ir labakas laugh.gif

tu 2kaarshs aamurs esi?

atver to bildi un kaartiigi apskaties

tur rakstiits, ka ir kaut kaads errors ar swds.dll smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

tad tevvienkaarshi nav lemts uztureet serveri!! un ja kas neesi slinkd un meklee mekleetaajaa!! ( gign ir ljoti labz mekleetaajz!) !!

Link to comment
Share on other sites

da ar amxx vispār nekāda te sakara nava dry.gif nomaini swds.dll uz crackotu 2.03mb lielu swds.dll (es nez mosh tu vislaik 1.80mb ka4āji kursh nav uzcrackots) nu ja tad neiet tad - reinstall serveri (es vienmeer turu pliku serveri rar faila, ja nu gadījumā kkas nobrūk wink.gif ) NU UN JA TAS NEIET TAD FPSBANANA.COM ATRODI GATAVU SERVERI. UN JA TAS NEPALIIDZ TAD VNK NAV LEMTS! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...