Jump to content
GIGN Forum

Luduzpaldiziet Noblokeja


tms
 Share

Recommended Posts

Ludzu paldiziet dosu 20ls manam serverim ar majaslapu vienschjoms kipa vinu noblokeja kautkad ukodu vajagoot kipa nejiet kaieliku kautkadu infusionu kads var palidzet kipa subheader un maincore vins kautko caur phpmyadm noblokeja kads var paldizet 20ls samaksasu vinskautkadu kautkru paroli ievadija

Jasanakstad 30ls garanteti

Link to comment
Share on other sites

Tui jau veel mapii nesi sataisijish un es partaisiju jaunu web taagd tikai pisos pie vienas vietaskad eju psihostats vins atver localhost/stats a man vajag tms.oo.lv/stats un karoch es vienigais redzu un neviens ciits kad mape bush gatava tad 5ls un tad pazino kadmapii sataissiijish bushi..

Kur var dabuut psihostat kipa izskatu jo man ir balts negribu baltu

Link to comment
Share on other sites

laikam shitaa meegjinaaju paartulkot lai macho nenokaartos biggrin.gif

Ludzu paliidziet dosu 20ls.

manam serverim ar majaslapu:

viens choms kipa vinu noblokeja kaut kadu kodu vajagot (kipa nejiet). kad ieliku kaut kadu infusionu. kads var palidzet kipa subheader un maincore vins kautko caur phpmyadm noblokeja kads var paldizet 20ls samaksasu vins kaut kadu un kaut kur paroli ievadija

Jasanakstad 30ls garanteti

Link to comment
Share on other sites

laikam shitaa meegjinaaju paartulkot lai macho nenokaartos biggrin.gif

Ludzu paliidziet dosu 20ls.

manam serverim ar majaslapu:

viens choms kipa vinu noblokeja kaut kadu kodu vajagot (kipa nejiet). kad ieliku kaut kadu infusionu. kads var palidzet kipa subheader un maincore vins kautko caur phpmyadm noblokeja kads var paldizet 20ls samaksasu vins kaut kadu un kaut kur paroli ievadija

Jasanakstad 30ls garanteti

ķipa, ja nesanāks tad tikai 20ls ja?

Link to comment
Share on other sites

Tui jau veel mapii nesi sataisijish un es partaisiju jaunu web taagd tikai pisos pie vienas vietaskad eju psihostats vins atver localhost/stats a man vajag tms.oo.lv/stats un karoch es vienigais redzu un neviens ciits kad mape bush gatava tad 5ls un tad pazino kadmapii sataissiijish bushi..

Kur var dabuut psihostat kipa izskatu jo man ir balts negribu baltu

kas tu lohs esi?>? raxtiit nemaaki???

Link to comment
Share on other sites

bļa, zb šitie "ātr-rakstītāji", kuri drukā steigā un aizmirst ka ir taustiņš SPACE un taustiņš ENTER. Tāpat nezin kas ir pieturzīmes, jo skola jau ir tikai, lai tur aizietu "gurķi laist" un izkauties. Tad kad viņi atceras par SPACE, tad nospiež to nevietā un rodās visādi jauni vārdu savienojumi kuri pašam autoram pēc pārlasīšanas nav saprotami.

Nu karoče ar šo es gribēju teikt, ka būtu veselīgi šādus indivīdus aizsūtīt bezmaksas atvaļinājumā - prom no foruma, lai izmanto šo laiku lietderīgi: apmeklē skolu un iemācās rakstīt! Un viņu "saprotamos" topikus vienkārši slēgt vai pat dzēst bez brīdinājuma.

P.S. un nesola par visu iespējamo naudu, kuru tāpat nemaksā

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...