Jump to content
GIGN Forum

Help Web


Recommended Posts

tatad ja tev ir apache+php+mysql uzstadits pareizi tad tev atliek tik likt visu ko tu velies uz web foldera. Web folderi prieks appserv ir c:\Appserv\www un visu ko liksi teni mape bus uz tava web. http://clantemplates.com loti smuki dizani ir saitem, bet tie ir HTML, tev ir PHP tapec vari nemt kautko labaku: Nuked-Clan , PHP-Fusion, PHP-Nuke, WebSpell, e107, Jupiter, Mercury, nco-code, Mkportal, u.c. Installacija visiem viniem ir lidziga, atver caur IE install.php un tik saraksti to ko vaig. Php-Fusion ir Setup.php. Ja neesi neko labu savadijis ieksa jo nezini kas javada, iesaku pameklet google par mysql Doc un PHP, ka ari sha foruma topicus par mysql uzstadishanu un lietoshanu. Phpmyadmin katra gadijuma vari uzstadit jaunu mysql useri un ari DB, lai gan to vari ari pats izveidot vnk ar new folder ieks C:\Appserv\mysql\Data. XAMPP ja nemaldos web mape ir C:\Program Files\Xampp\Httpdocs, LAMPP /opt/lampp , apache2 pasa izveleta, Apache linux /var/www. Cerams ka kautaks pieleks

Link to comment
Share on other sites

man jautajums kurs no siem "Nuked-Clan , PHP-Fusion, PHP-Nuke, WebSpell, e107, Jupiter, Mercury, nco-code, Mkportal" ir labaakais .. ? zinaju ka ir tads mk portal taga meginaju meklet bet nevareju 2 h mekleju pa googli to mkportal mosh varetu kads pateikt apmeram kur vinju var dabut .. ? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir ielkt tas e107

Wnk nemaku parejo!! ka sakt ielkt Forum utt

nu teiksu taa, labaak izmanto php-fusion (vieglaak izprast)

toties e107 tu ar savaam suna smadzeneem nekad nesapratiisi, jo paarak sarezgiiti vins konfigureejas (kaut gan es maaku)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...