Jump to content
GIGN Forum

Sliktas Zinjas


redboot
 Share

Recommended Posts

Es atvainojos, par to ka webz ir spikots! Kautvai arii Es to nespikoju, vnk vienu dienu mekleeju bannera maikeru, un atradu vienaa uusera, appserv (jau ieinstaleetu) domaaju noka4aat www mapiiti, kad paskatijos ieksh, atveeru index.php ar interneta paarluuku, un tiiri taa nekas izskatiijaas, man patika vieniigais kas bija vienaads taa bija apaksha, un augsha, vidu pats taisiju! Tad nu izdomaaju ka uzlikt uz saveejaa, paarveidoju trali vali blaa blaa blaa...

Ja nepatiik, tad es noneemu nost! sry ka taa sanaaca! sad.gif Es atvainojos tikai luudzams neapvainot mani... unsure.gif

Edited by jancis38
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, par to ka webz ir spikots! Kautvai arii Es to nespikoju, vnk vienu dienu mekleeju bannera maikeru, un atradu vienaa uusera, appserv (jau ieinstaleetu) domaaju noka4aat www mapiiti, kad paskatijos ieksh, atveeru index.php ar interneta paarluuku, un tiiri taa nekas izskatiijaas, man patika vieniigais kas bija vienaads taa bija apaksha, un augsha, vidu pats taisiju! Tad nu izdomaaju ka uzlikt uz saveejaa, paarveidoju trali vali blaa blaa blaa...

Ja nepatiik, tad es noneemu nost! sry ka taa sanaaca! sad.gif Es atvainojos tikai luudzams neapvainot mani... unsure.gif

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Diemzheel man to prieku nesanaaca izbaudiit sad.gif Tapeec man likaas diivaini, kapeec lapai nestaav copyrights laugh.gif Izraadaas worms nospeeris sourci..

P.S. Nav jau nemaz tik slikti kaa domaajat, GIGN ir sasniedzis virsotni, ja jau sourci pat dc++ var novilkt thumbsup.gif Gan jau kaads arii driiz meegjinaas serveri nopirkt vai arii nospert.

EDITED:

P.S.S. Vairs nevaidzees shpikot kaut ko no GIGN, tagad varees dabuut pashu GIGN tikai un vieniigi sev, tikai ieliekot mAdE by Im11tS

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, par to ka webz ir spikots! Kautvai arii Es to nespikoju, vnk vienu dienu mekleeju bannera maikeru, un atradu vienaa uusera, appserv (jau ieinstaleetu) domaaju noka4aat www mapiiti, kad paskatijos ieksh, atveeru index.php ar interneta paarluuku, un tiiri taa nekas izskatiijaas, man patika vieniigais kas bija vienaads taa bija apaksha, un augsha, vidu pats taisiju! Tad nu izdomaaju ka uzlikt uz saveejaa, paarveidoju trali vali blaa blaa blaa...

Ja nepatiik, tad es noneemu nost! sry ka taa sanaaca! sad.gif Es atvainojos tikai luudzams neapvainot mani... unsure.gif

jap tieshi shis bija tas, kas teica ka ir tads pats web dizains kaa gign.lv tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...