Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

nu karoch uzliku SH serevri ar 20 leveliem... vai kaads nevareetu plzz palidzet un pateikt kas jadara, vai jakachaa, vai vienalga ko lai dabuutu vairaak levelus??? varbut ir SH instaler ar 50lvl?? plzz help

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif To var settingos uzlikt!!! tas bija kaut kaadaa .cfg failaa kas atradaas addons/amxmodx/configs!!! 10cms.gif10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

nu karoch uzliku SH serevri ar 20 leveliem... vai kaads nevareetu plzz palidzet un pateikt kas jadara, vai jakachaa, vai vienalga ko lai dabuutu vairaak levelus??? varbut ir SH instaler ar 50lvl?? plzz help

Nēē nav tāda instaler ar 50lvl!!! Bet man ir paštaisītais serveris ar 49lvl!Bet nedomā ka es tev došu to!Tad visa dzīve ies kā pa sviestu!

Tas tev ir C:\Program Files\Valve\cstrike\addons\amxmodx\configs\shero mapē ir fails superhero tur tev ir jāraksta diezgan ilgi no cik un līdz cik lvl sākas un beidzas!Bet tev vispirms ir jābūt arī hero 50 gabali vai cik tu gribi lvl!Ja tu nezini kur ilādēt tad te vari ielādēt!

Un neaizmirsti salikt visu pareizās mapēs! Kad tu to izdarīji ejam uz uz mapi config un atrodam plugins-shero.ini un tur rakstām nosaukumus kurus tu ielādēji Piemēram: bass.amxx

batgirl.amxx

usmarine.amxx

u.t.t.

Tad izslēdzam serveri un ieslēdzam un baudi savu SuperHero serveri ar 50 lvl!

Edited by eXt
Link to comment
Share on other sites

a bet piemeeram es avru tikai papildinaat heros??? un nemainiit levelu skaitu??? ta var??

wink.gif Bet es tev labak iesaku taisīt vairāk lvl ja tu gribi sev serverī ļaudis saukt!Jo viņi padomās ka šis tavējasi serveris ir parasts ar 20llvl un hero tie vecie!Labāk papūlies vecīt! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...