Jump to content
GIGN Forum

Par ko dabuun banu no manis?


fya
 Share

Recommended Posts

Taatad par ko dabuun BAN no manis ?

1. Ja man vislaik piepishaas ar visaadaam hujnnjaaam kaa : "plz uzliec iceworld" ; "plzz uzliec HS mode , plz nonjem ff" ... Ja es vienreiz pasaku NEE, tad nepishaties vairs man klaat , jo nervi man vaaji , uzreiz bans ... mad.gif

2. Ja raunda saakumaa speciaali pamet flash(arii HE) zem kaajaam (nekaads slay te nebuus) bans uz sazin cik minuuteem.

3. Tas pats arii attiecaas uz TA (speciaalo) un TK .... Ja speeleetaajs neatvainojas raunda saakumaa par nejaushiem divu nazhu snjikaam (BAN).

4. Pashsaprotami , ka bans arii , ja nepamatoti dirsh uz [GIGN].

5. Vispaar nepamatoti dirsh uz kaadu cilveeku (vai arii paraak iekarst).

6. floods...

P.S.

fya = zlobnij admin ... taakaa censhities ieveerot mineetos punktus plz

Link to comment
Share on other sites

Fya tu gan dusmigs sad.gif bet nevajag dusmoties love02.gif pie tevis atnaaks smile.gif mes visi tevi love02.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif_

Link to comment
Share on other sites

Fya vai es varu dabut rekomendaciju no tevim???

Link to comment
Share on other sites

haha - es gan cilveekiem nelieku banu par to ka vinji prasa vislaik (ja nu vieniigi flood) - "nee" var aatri uzrakstiit un man patiik ka saka plzzzzzz vislaik - nekas nav patiikamaak kaa pateikt NEE uz kaadu plzzzzz - uzreiz gariigais uzlabojas smil.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee nu savu reizi jau var pastiities kaa kaads luudzas, smiliez.de_2090.gif bet ja tas tiek paaraak paarforseets tad gan man liekas ka adminam vajadzeetu no shaada joka(speeleetaaja) atbriivoties!

Link to comment
Share on other sites

Jaa laikam visi jav ta isti esam aizmirsusi par ko si sadala ir un sarakstamies jav beztolkaa ne? smil.gif Forsi spama kanalins tiesibu laukuma pietam ipasi svarigs smil.gifsmil.gifsmil.gifhans.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...