Jump to content
GIGN Forum

FORUM


MatriX
 Share

Recommended Posts

PLZ help!!!!

Es gribu paprasit jums: Ka var uztaisit FORUM, un ar kuru programu?

Un vel, kur to programu var dabut!?

Man nevajg kads SUPER-DUPER forum, kads lidzigs ka $eit... Pat var buut vel mazak...

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kur var dabuut , vai vispaar ir taada progr. , bet es zinu tikai to tipa, ja tu taisi m-lapu freewebs.com tur var ielikt forumu....bet vispaar daudzaas vietaas kur taisa m-lapas , ir taada iespeeja pielikt klaat forumu...

Neko daudz nepaliidzeeju , bet.....uzrakstiiju to ko zinu.... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu, piemeeram uz times.lv dod lapai liidzi forumu, var pieregot netaa piemeeram proboards.com or smth like that, bet vislabaakais, manupraat, ir phpbb. http://www.phpbb.com/ var visu uzzinaat. jaapiebilst gan, ka lapai, uz kuras liec, jaabuut ar php atbalstu, piem. times.lv neatbalsta . kaa uzinstaleet to, ir aprakstiits instalaacijas doc, ja vien maaki anglju valodu huh.gif , nevajadzeetu buut probleemaam. gl

Link to comment
Share on other sites

repeat after me....:

I WILL USE GOOGLE BEFORE ASKING STUPID QUESTIONS

Un ko jaraksata taja stulba GOOGLE???

Creat FORUM smile.gif))

VBulletin- tas ir Prog lai FORUMU uztaisit, bet ar to ilgi vazaties vajg sad.gif

... Man WebKonstruktor nevajg, es ar Macromedia Majas-lapu taisu!!!

Link to comment
Share on other sites

Kaada jeega tev taisiit forumu? tu esi tik debils , ka es nazinu vai kaads to vispar apmeklees.....

Es nezinu, ne nu to4no... nu likam ja TU ESI LOL smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Es neesmu vainigs ka tu esi smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Visi jau to zin , bet TU ESI smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Vai tu nevari saprast:TU ESI smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Nu nava dari$ana kadel man forum vajg,

nelien ne sava dari$ana!!!

Link to comment
Share on other sites

atkal pieraadaas tavas labaas valodas zinaashanas.....

smiliez.de_2428.gif Mle... es paskati$os ka tu rakstisi KRIEVU BURTIEM krievu valodaa!!! smiliez.de_2428.gif

Ej labak TV paskaties, vai uz www.esesmudebils.lv/kaAh

aizej!!!

(tavs milakais Saits )

tur vusu laiku rakstits:

Невозможно отобразить страницу

Эта страница сейчас недоступна. Возможно, это вызвано техническими проблемами на веб-узле, или требуется изменение параметров обозревателя.

--------------------------------------------------------------------------------

Попробуйте следующее:

Нажмите кнопку Обновить или повторите попытку позднее.

Проверьте правильность адреса страницы в строке адреса.

Чтобы проверить настройку подключения, выберите в меню Сервис пункт Свойства обозревателя. На вкладке Подключение щелкните Настройка сети. Настройка должна соответствовать сведениям, предоставленным администратором локальной сети или поставщиком услуг Интернета.

Если это разрешено сетевым администратором, система Microsoft Windows может проверить вашу сеть и автоматически определить параметры подключения.

Если вы хотите попытаться автоматически определить эти параметры,

щелкните Определить параметры сети

Для некоторых узлов требуется 128-битное шифрование. Чтобы определить установленную степень шифрования, выберите в меню Справка пункт О программе.

Перед соединением с безопасным узлом проверьте правильность установки параметров безопасности. В меню Сервис выберите Свойства обозревателя. На вкладке ''Дополнительно'' найдите раздел ''Безопасность'' и установите флажок для SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.

Нажмите кнопку Назад, чтобы использовать другую ссылку.

Не удается найти сервер или ошибка DNS

Internet Explorer

(SORRY man Win 9x rus, ka es zinu Win 9x kaAh stulba_valoda vel neiznaca!!!)

Link to comment
Share on other sites

matrix atkartoju velreiz to pashu ko ieprieksh. bet ja nezini ko rakstit tad megjini ierakstiit: 'Easy instructions for using GOOGLE for idiots'

vai arii pamegini pameklet piemeram 'free forum software?'

sauc tik citus par idiotiem kad pasham praata nekaada. zaban.gif

P.S.

izcelies ar to ka maaki rakstiit krieviski.... teiksim pimerinjsh: katrs var dziedaat, vai ne? bet vai katrs dzied labi? tas pats ir ar to ka izcelies ka maaki raktiit pareizi bet ne sapraatiigi.

Link to comment
Share on other sites

Bet jau kuro reizi es redzu , ka KaAh bez iemesla brauc augumaa.....un taa jau vinjam nav prmaareize......visur kur paraadaas vinja nick tur ir apdirshana....vai tad taa nav???

Link to comment
Share on other sites

Ou Gott please help me! huh.gif

to white line - starpcitu freewebaa veel nevar taisiit forumu, tur ir "comming soon" smile.gif

Tipa , tev jaapagaida kautkaadas 10 dienas liidz tu vareesi , to ielikt , es personiigi varu jau likt , bet vai ir tolka.....es domaaju ne!!!

Tu tikai sev atveeleeto atminjas staavokli , aizpildiisi....labaak izveido...chatu vai kautko tamliidziigu.... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet jau kuro reizi es redzu , ka KaAh bez iemesla brauc augumaa.....un taa jau vinjam nav prmaareize......visur kur paraadaas vinja nick tur ir apdirshana....vai tad taa nav???

white-line , tu smirdi

nu vispar es pa teemu uzbraucu , jo vins tiesam nemak raxtiit ne sapraatiigi , ne pareizi....

Link to comment
Share on other sites

Es tev lieku pretii tu-esi losis..... , un ne es vieniigais taa domaaju , .....ja dazhreiz nokljuudaas rakstiishanaa , tad uzreiz jaaapdirsh , lame.....TU.....

Un shis topic nav par mani , ja tev pret mani kautkas , tad nav tas jaaraksta shinii topicaa......

P.S.

Tu ar kaadu migreenu slims esi???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...