Jump to content
GIGN Forum

Gara Darbs


vincister
 Share

Recommended Posts

Nu tātad, pēc Odiņa ieteikuma par "jaunu tēmu", šito taisu. Uzmeklēju savu pirmo karti(vismaz vecāku neatradu) un tagad izlikšu apskatei biggrin.gif

Author: vincister

Maptype: CS > FY (Fight Yard)

Available Weapons: All Weapons

Environment: cs_italy like

Theme: cs_italy

Time of day: Day/Light

Season: Summer

Special Effects: None

Recommended/Maximum Players: 22

Textures Used: default (halflife.wad itsitaly.wad)

Neatradu *.bsp, bet *.rmf gan un aši nokompilēju vēlreiz. Atceros ka šitai kartei vēl otro un trešo versiju biju uzbliezis, bet tās jau tādas pakaļdarinātas. ā un šo es uzskatu par savu pirmo karti jo neatceros ka būtu pirms tam spēlēšanai kartes taisijis - pirms tam taisiju tikai lai ierubītu fišku, nu tādas kā test

edit by Oddish: pievienojam šajā topikā savu pašu pirmo karšu scriinus un bsp thumbsup.gif

EDIT: Okz, skrīni!

user posted image user posted image user posted image user posted image

Pārkačā versiju ar *.txt failu wink.gif

fy_italiano.zip

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Es sāku mappot pirms kadiem 9. gadiem, spēles Duke nukem 3D editorā. Tur viss bija ļoti primitīvs, bet biju izveidojis daļu vecrīgas un dzīvokli, kurā dzīvoju, kā arī savu skolu , un caur "slepeno" eju varēja nokļūt t.c.MOLS biggrin.gif

Drīz pēc tam nokačāju worldcraft 2.0 priekš pirmā quake(tiem, kas nezin worldcraft ir Valve hammer editor vecāka versija, un tākā hl ir izveidots no quake dziņa, tur nekā neparasta nav).

diemžēl scrīni no pirmās mapes nav, bet uzmetu tās plānu, cik nu to atceros.

user posted image

interesanti, ka nesāku būvēt no kkadiem klučiem bet uzreiz paņēmu trubu prefabus smile.gif Izveidoju dažus līkumus, ieliku playerspawnu trubā un mēģināju palaist, un urraa!!! staigāju pa pašizveidotu mapi. Vēlāk UZ trubas uzliku zombiju(neiedomājos, ka viņam nevarēs tikt klāt smile.gif ) un platformu ar torni, pa kuru varēja diezgan augstu uzkāpt biggrin.gif

Tā nu kādu laiku ņēmos ar to quake līdz pienāca half-life laiks naughty.gif

ļoti daudzas test mapes, bet pirmā, ko novedu līdz galam, bija fy_mino parasts fy divos stāvos, ar dažām originālām tekstūrām un grandiozu vertexu darbu veidojot nelīdzenas alas sienas. Bet bija viss, ko es tajā laikā mācēju smile.gif spraiti, skaņas, mirgojoši gaismu efekti, protams arī gaismas stari kas krīt no nelielas lūkas griestos, nemaz nerunāsim par izšaujamiem "easter eggs" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es sāku mappot pirms kadiem 9. gadiem, spēles Duke nukem 3D editorā. Tur viss bija ļoti primitīvs, bet biju izveidojis daļu vecrīgas un dzīvokli, kurā dzīvoju, kā arī savu skolu , un caur "slepeno" eju varēja nokļūt t.c.MOLS biggrin.gif

Drīz pēc tam nokačāju worldcraft 2.0 priekš pirmā quake(tiem, kas nezin worldcraft ir Valve hammer editor vecāka versija, un tākā hl ir izveidots no quake dziņa, tur nekā neparasta nav).

diemžēl scrīni no pirmās mapes nav, bet uzmetu tās plānu, cik nu to atceros.

user posted image

interesanti, ka nesāku būvēt no kkadiem klučiem bet uzreiz paņēmu trubu prefabus smile.gif Izveidoju dažus līkumus, ieliku playerspawnu trubā un mēģināju palaist, un urraa!!! staigāju pa pašizveidotu mapi. Vēlāk UZ trubas uzliku zombiju(neiedomājos, ka viņam nevarēs tikt klāt smile.gif ) un platformu ar torni, pa kuru varēja diezgan augstu uzkāpt biggrin.gif

Tā nu kādu laiku ņēmos ar to quake līdz pienāca half-life laiks naughty.gif

ļoti daudzas test mapes, bet pirmā, ko novedu līdz galam, bija fy_mino parasts fy divos stāvos, ar dažām originālām tekstūrām un grandiozu vertexu darbu veidojot nelīdzenas alas sienas. Bet bija viss, ko es tajā laikā mācēju smile.gif spraiti, skaņas, mirgojoši gaismu efekti, protams arī gaismas stari kas krīt no nelielas lūkas griestos, nemaz nerunāsim par izšaujamiem "easter eggs" smile.gif

hmm....interesants raksts,arī tava mape ir norm.tagad es taisu de_doors_italy ar triggeriem un teleportim(arī būs spraiti smile.gif ) rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...