Jump to content
GIGN Forum

Varbūt Neticēsiet..


kaarums
 Share

Recommended Posts

Worm, tu zināji, kad tavu forumu lēnām noēd hackeri?Skatos, kad tev vēl līdz tam vēl tālu, bet iesaku tagad jau nodrošināties! Tavu forumu hackeri pašlaik nograuzuši 28%, tas iznāk, kad pēc 2, vai 3gadiem tavu forumu būs sagrauzuši hackeri.

P.S Man te ir daži kodi, lai negrauž forumu, bet tas tā.

P.P.S ja netici par visu šo teikto, tad atbrauc uz HAWWOK veikalu, cēsis piebalgas ielā 14.

Tik nebanojiet mani, jo es stāstu patiesību, ja vaig tos kodus uzraksti pm, es tev aizsūtīšu.

Link to comment
Share on other sites

worm, tavu forumu lēnām pārņem pilnīgi idioti (idiotisms ir slimība. iedzimta un neārstējama). patlaban viņi jau ir pārņēmuši 65% tava foruma. ja tā turpināsies, pēc gada viņi būs tev visu atņēmuši. iesaku atbraukt uz veikalu WZQQDSTFUZY uz Rēzekni, Mazā klaipēdu iela 365b, k/2, 534 kabinetu, viņiem ir maģiskā dzira, kas atbaida šos atsaldeņus no tava foruma, ja tu aplaisti ar to savu serveri

Link to comment
Share on other sites

worm, tavu forumu lēnām pārņem pilnīgi idioti (idiotisms ir slimība. iedzimta un neārstējama). patlaban viņi jau ir pārņēmuši 65% tava foruma. ja tā turpināsies, pēc gada viņi būs tev visu atņēmuši. iesaku atbraukt uz veikalu WZQQDSTFUZY uz Rēzekni, Mazā klaipēdu iela 365b, k/2, 534 kabinetu, viņiem ir maģiskā dzira, kas atbaida šos atsaldeņus no tava foruma, ja tu aplaisti ar to savu serveri

ko tu neteiksi!

Wormam jau noteikti ir, tas , kas aizsargā forumu pret hackeriem, bet tur vaig inc kodus!

Edited by kaarums
Link to comment
Share on other sites

pats tu esi kāds spameris, ja nezini tad neraksti, sīkaisa jampampiņ. smiliez.de_2428.gif

You must DIE! smiliez.de_2523.gif

Tu neesi normaals mosh veel pasak gadu, meenesi, dienu, sekundi cikos forumu apeediis megahakjeris laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Worm, tu zināji, kad tavu forumu lēnām noēd hackeri?Skatos, kad tev vēl līdz tam vēl tālu, bet iesaku tagad jau nodrošināties! Tavu forumu hackeri pašlaik nograuzuši 28%, tas iznāk, kad pēc 2, vai 3gadiem tavu forumu būs sagrauzuši hackeri.

Skaties, kad tevi pašu kāds nenograuž.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...