Jump to content
GIGN Forum

Kaa atshkirt?


Nezinitis
 Share

Recommended Posts

1) jāskatās radarā;

2) kontrām vārdus rāda zilā krāsā, teriem - sarkanā;

3) jāuzliek, lai abām komandām būtu tikai viens modelis

4) kustība un forma šiem modeļiem ir dažāda, vieglāk būs pateikt;

5) nav formulas, pēc kuras tu iemācīsies 100% atšķirt;

6) tā kā man ir īpašs talants uz savējo uzspridzināšanu ar he, es labāk varētu pamācīt, kā savējo uzlaist gaisā ar slaidi sviestu granātu cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

nuu ja ir normaals ping, tad laiciigi var ar uzraksta paliidziibu samaniit vai tas ir taveejais vai nav, bet jo vairaak speeleesi jo labaak vareesi atshkjirt cilveekus asaakaas situaacijaas. piekriitu gordonam par tiem 100 %...galvenais hud_centerid 1

Link to comment
Share on other sites

Atceries ,ka Terori ir sarkanie ,bet Ct zilie .Uzliec center player names un buus veel vieglaak atshkjirt

Link to comment
Share on other sites

Dzeltenie un zilie nav "high fps models", bet gan "krāpnieciskie" modeļi. Tā jau ir spēles būtība, ka tev vajag būt spēlētājam ar stāžu, lai tu varētu atšķirt savējo no pretinieka.

Tā kā vnk ir jāspēlē un viss nāks pats par sevi.

Link to comment
Share on other sites

Kaa no taaluma atshkirt Kontrteroristus no Teroristiem, negribeetos noshaut saveejos wink.gif Luudzu paliidziet unsure.gif Pilniigi nopietns jautaajums dry.gif

tas nav jaaredz. tas ir jaazin. Nezini, ieshausi saveejam. Esi jauninjais speelee - nezinaasi. Esi daunis - nekad nezinaasi. Gordona punkti vareetu paliidzeet...

Link to comment
Share on other sites

Manuparat tas naak ar pieredzi, piemeeram es nosaakuma arii nezinaajau vai T vai CT tur taalumaa skrien. Paspeelee vairaak un tad jau tev viss aizies.

Starpcitu orgginaalie skini ir manupraat viskrutaakie, tapeec nav veerts likt sjinus ar kuriem gruutu speeleet, bet dari kaaa zini

Link to comment
Share on other sites

vai tad vienkaarshaak nav pateikt taa - contrterorostiem ir tumsh apgjeerbs, bet teroriem gaish biggrin.gif

Es shaubos vai tad kad tu ieraudziisi punktinju taalumaa Tu vareesi noteikt vai tas ir gaishs vai tumshs biggrin.gif Visdriizaak Tu to sapratiisi kad Tu sajutiisi lodi savaa galvaa smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...