Jump to content
GIGN Forum

Bitit matos


KEPKE
 Share

Recommended Posts

Uhh... unsure.gif baigi sen neesmu speeleejis shaja serveri, un domaajams tuvakajaa laikaa ar nespeeleeshu, bet gribeetu zinaat, kad buus CS 1.5 (jo 1.6 suxx)? Diemzheel tas serveris uz kura es speeleju BREMZEE, un man reaali nav prieka speeleet, jo fig tur var kaadam traapiit, vien-vard-sakot gribetu pateikties par laipnibu un milestibu, ko izstaro shis forums... laugh.gif

_____________________________________________________

<<<http://skull-clan.times.lv>>>

Link to comment
Share on other sites

Uhh... unsure.gif baigi sen neesmu speeleejis shaja serveri, un domaajams tuvakajaa laikaa ar nespeeleeshu, bet gribeetu zinaat, kad buus CS 1.5 (jo 1.6 suxx)? Diemzheel tas serveris uz kura es speeleju BREMZEE, un man reaali nav prieka speeleet, jo fig tur var kaadam traapiit, vien-vard-sakot gribetu pateikties par laipnibu un milestibu, ko izstaro shis forums... laugh.gif

_____________________________________________________

<<<http://skull-clan.times.lv>>>

bduh.gif vecaakas versijas nebuus. get used to it

Link to comment
Share on other sites

macho man vienalga veca vai jauna, galvenais ir tas, kas man patiik, nevis, tas kas tipa ir'a baigi modee, un aceries to, ka ne viss jaunais ir tas pats labais vecais...

Kādā modē, jampampiņ?

Ja šobrīd tāda versija tiek spēlēta, gign iet līdzi laikam smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

macho man vienalga veca vai jauna, galvenais ir tas, kas man patiik, nevis, tas kas tipa ir'a baigi modee, un aceries to, ka ne viss jaunais ir tas pats labais vecais...

Jūs laikam nesapratāt. Galvenais takš ir, ka KEPKEm patīk 1.5.

GIGN būtu jamaina politika šajā sakarā...

Link to comment
Share on other sites

Man bija taa es speeleeju 1.5 kad cilveeks jau speeleeja 1.6 , bet ar laiku es taa riktiigi gribeeju pameigjinaat un viss aizgaaja.....pashlaik 1.5 cs nemaz nav kompii.....

P.S.

fps man 90-100 nu ne gljuki , ne lagi...man patiik 1.6... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...